Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam Ide?


fabregas33
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nasao sam. Imam novo pitanje kako da stimam taktiku za slobodnjake, kornere i tako. Kako uopce odredit ko da mi sta izvodi. I da vas pitam ovo bug sa ozljedama il sta, Anas Sharbini, Anthony Seric, Hrvoje Vejic, Florin Cernat...sve glavni igraci a ozljedili se....... :crying:
Link to comment
Share on other sites

Ljudi moze mi netko pomoc oko taktike za Hajduka. Igram 4-4-2[diamond] i sve je bilo ekstra u pripremama za sezonu kad je krenula sezona sve losije i losije. Poraz od Slavena, Medjimurja, nerjeseno sa Cibalijom, nisam proso u 2 fazu kvalifikaciija za europu. Najvecu mladu nadu kluba kubio mi Real..a u odbrani mi prolaze ko muhe...pa medjumurje mi uvalilo 3 komada isto tako i slaven...
Link to comment
Share on other sites

Ljudi moze mi netko pomoc oko taktike za Hajduka. Igram 4-4-2[diamond] i sve je bilo ekstra u pripremama za sezonu kad je krenula sezona sve losije i losije. Poraz od Slavena, Medjimurja, nerjeseno sa Cibalijom, nisam proso u 2 fazu kvalifikaciija za europu. Najvecu mladu nadu kluba kubio mi Real..a u odbrani mi prolaze ko muhe...pa medjumurje mi uvalilo 3 komada isto tako i slaven...

Postavi player instruction.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ću se konačno sa ovim sejvom smiriti,dakle preko editora sam izbacio 6 klubova iz JSL,ostalo samo 10. Nema ispadanja,najbolja 4 idu u plej of ligu za šampiona. Uveo sam nenormalna pravila,sve kako bi igra maksimalno teža.

 

- Prva liga će od sada biti i jedina liga,iz nje neće moći da ispadne ni jedan klub,a najbolja 4 kluba svake sezone igraće doigravanje za šampiona.

- Klubovi koji su dobili status stalnog prvoligaša: Borac,Hajduk,Javor,Napredak,OFK-a,Partizan,Rad,Crvena Zvezda,Smederevo i Vojvodina.

- U Lav kupu Srbije će takođe učestvovati samo 10 timova.

- Od ove sezone dobijaće se i novčane nagrade u zavisnosti od pozicije koje zauzmete u Jelen Super ligi,novčane nagrade se dobijaju i u Lav kupu Srbije.

 

- Liga traje u periodu od 31.10 do 24.04

- Svaki klub mora da ima najmanje 3 igrače koja imaju 19 godina ili manje u prvih 11.

- Maksimum 3 stranca je dozvoljeno u prvih 11.

- Maksimum 5 stranaca je dozvoljeno da se registruje.

 

+ sam ubacio RTS,SOS,Partizanove medije..... ocene i ostalo nisam dirao.... a kada mi učita igru već prođu kvalifikacije za lš. Na moju sreću Stevanović ih je prošao i u grupi odigrao sa AZ Alkmarom 1:1. Tu ja stupam na scenu i samo dan kasnije pošto sam preuzeo klub čeka me Fjorentina koju sam lagano dobio sa 3:0,treći tim u grupi g je Bajern. Evo vam i ova dva skrina

 

http://www.dodaj.rs/f/k/Pp/aUHR5kp/jelen-super-liga.png width=400 height=300http://www.dodaj.rs/f/38/22/1LNAqwsS/partizan-v-fiorentina-.png[/img]

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno.

 

Sloba kada dobija utakmice uvek dobija pošteno. :cool: Izgubio sam u trećem kolu od Bajerna sa 6:1 u gostima,sada igram protiv Zvezde pa opet protiv Bajerna ali kući.

 

http://www.dodaj.rs/f/1i/10j/23Chod8k/game-partizan.png

Link to comment
Share on other sites

Daj SS ocena Perovića,Lekića i Jeftića + ss game status.

 

Nemoguće je uzeti sa Partizanom UEFA Cup u prvoj sezoni,a tek sa Dinamom,Hajdukom ili Crvenom Zvezdom. Recimo da su ti šanse kada bi vodio Partizan da osvojiš UEFA Cup 24.00 nisi prikrio sve datume i očito je da si čitovao,tako da neverujem dok mi ne daš SS game statusa i Lekića,Perovića i Jevtića.

 

 

FM is just game. Ja uvek igram iz zajebancije tj za svoju dušu,transferi su mi uvek čudni itd. nije bi bitno dal uzimam trofeje ali nikada ne razočaram upravu. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |