Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam Ide?


fabregas33
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upravo krenuo sa Junajtedom,doveo Aguera za 30 miliona na ruke + 30 na 36 mesečnih rata,Mekses za 37,5 miliona na ruke i Hamšika za 15 miliona (na ruke). Otišli su Džon O Šej za 6.250.000 i Robi Bradi za 475 hiljada eura. U pripremnim mečevima dobio Man Utd Rezerve (2:0),Altrinham (7:0),Njukastl Taun (4:0),Kolčester (2:0),Žerminal Beršot (2:1),Buri (4:2),Antverp (5:0). Evo ga rezultat i komuniti šilda protiv Čelsija.  KAVA

 

http://www.dodaj.rs/t/3M/Nh/3q5rwQc8/chelsea-v-man-utd-.jpg

 

Igrao sam u sastavu: Kuščak,Evra,Braun,Mekses,Geri Nevil,Skols(Hamšik),Kerik,Gigs,Nani,Berbatov(Aguero),Runi(Park Đi Sung)

 

Raspored prvih šest kola u premijer ligi: Barnlej,Birmingem,Čelsi,Arsenal,Wigan,Liverpul.

Link to comment
Share on other sites

Morao sam Meksesa da kupim jer su mi Vidić i Ferdinand na startu igre povređeni. Aguera sam kupio jer mi treba treći napadač,neverujem Makedi a Hamšika sam prvi put sada kupio na FM 10 da vidim kako igra.

Link to comment
Share on other sites

auu pa da m utd ima povrede na pocetku sezone totalno sam zaboravio srecom svi hoce da dodju ako imas pare da ih kupis.

Kakav ja tek sladak problem imam zavrsio sam na 10 mestu rodriguez je proglasen za najboljeg mladog igraca lige inace je najbolji asistent lige i dao je 8 golova.Sada nemogu da obecavam nista manje od sredine tabele a za to dobijam oko 30M a vec pre toga imam visak para i predivan mlad tim jos gomila igraca koji nisu hteli da mi dodju sada zele a ja neznam sta da pazarim :bo: mogu da prodam adriana za nekih 11M pa da dovedem neimara mogu i milijasu da dam sut kartu.Dajte mi neki predlog ja bi doveo nekoga od 18 do 20 godina a da odmah moze u prvi tim.

Link to comment
Share on other sites

evo ss

http://img34.imageshack.us/img34/3606/ssekipe.jpg

sigurne pozicije imaju samo rodriguez i gabriel silva prvenstveno bih menjao spiceve prodao bih adriana i maierhofera

obojica imaju po 28 ali su trazeni i doveo 2 mlada doveo bih jos jednog dobrog stopera do 23 godine i promenuo henry-a

za jednog defanzivno orjentisanog mc

Link to comment
Share on other sites

Dovedi Saka iz PSG (ako se ne varam tamo igra),kao dm ti nije loše rešenje Žuku iz Deportiva nekada igrao za Partizan a za tvoju ekipu je se kao rođen (Ima i dobre ocene),za napadače dovedi ako budeš imao para naravno neke mlade igrače na pozajmicu (iz Man Utd ili Chelsea) dok bi ti još preporučio Sandra on je inače vezni igrač) za AMC nemam ideju.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |