Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam Ide?


fabregas33
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzeo opet da vodim Zvezdu,doveo neko dete iz Kolubare,stoper,nema neke ocene,ali skaut rece da ce biti nesto od njega...i povredi se Vilotic,ja ubacim njega,on napravi 2 penala na debiju...ja ga ispljujem,on u sledecem kolu da hat-trick i asistira...ocena 9.7! Inace,mislim da sam izvalio novi korner bag...u 4 kola dao sam 11 golova,od toga 8 iz kornera
Link to comment
Share on other sites

Prodaj,ako su dobre pare prodaj ima mnogo boljih igrača od njega

 

Pa to sam i odlučio, nisam namjerno htio nista kupovati niti prodavati osim jednog mladog sto sam prodao za 3 mil. eura ali nije nesto posebno pa ne salim.

Sada ću ga prodati i kupiti Velosa, mislim da je to odlično rjesenje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Treniram Valenciju, u prvoj sezoni sam osvojio Europsku ligu i [panjolski kup a prvenstvo sam zavrsio 3.

 

U drugoj sezoni osvojio [panjolski super kup, Europski super kup sam izgubio od Intera 1-2, Osvojio spanjolski kup a prvenstvo zavrsio 4.(dva boda manje od drugoga).

 

Trenutno sam u trećoj sezoni, Izgubio sam spanjolski super kup, ispao iz spanjolskog kupa, ispao iz lige prvaka

 

Sada sam u velikoj krizi najvise me muči prvenstvo u kojem sam 5. jedan bod zaostajem za 4. ali igram slabo,

 

sto se tiče transfera doveo sam: Jovetića, Miguela Velosa, Artema Milevskoga, Bruno Alves, Yoan Gourcuff i jos nekoliko mladih regena

 

Prodao: Bruno, Aaron, Alexis, Pablo Hernandes, Dealbert, Fernandes, David Navaro, Vicente, Miguel, i jos pokoje antitalente

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U Srbiji sam 3 sa 4 pobede i 2 nerešena,imam meč manje od prvoplasirana dva tima (Borac 15,Vojvodina 16 poena) u kupu ubacio sve mlade igrače (izuzev Đorđevića i Diarre(igrao na AMC) jer nemam zamenu za Mo-a (Ilić u rezervama),kasnije ušli Mo i još neki a dobio Somborce sa 1:0 pogodak dao Trujić. U evropi fantastično,jedva ušao u lš izbacivši Makabi sa 5:5 ukupnim rezultatom (gol u gostima na mojoj strani) :D a u grupi dobio Arsenal,Štutgart i Porto.... Sa Portom u prvom kolu u gostima 0:0,u drugom kolu dobio 2:1 Arsenal,Cleo glavom iz kornera i iz kontra napada Tomić-Cleo-Diarra-Moreira :D Evo skrinova a ko hoće evo mu i snimak meča protiv Arsenala :D

 

http://www.megaupload.com/?d=4TG1WUMT - snimak meča

 

http://www.dodaj.rs/f/J/oA/XWt3lDH/partizan-v-arsenal-.png - skrin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |