Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Što biste željeli vidjeti u FM '12?


Ruf™
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo bi dobro da se kod skapanja ugovora s igračem može ponudit i neka materijalna stvar, tipa auto, stan(smještaj), plačanje škole za domaći jezik(ako ga već nezna)...

Ovo je bilo na FA M 2002.

Tamo je još bilo gradnja stadiona,ostalih objekata za klub.

Jednostavno odlično.

Bilo bi dobro da to naprave.

Link to comment
Share on other sites

Sve ovde ideje koje nam se ucine zanimljivim sakupicemo i u ime FM-Balkana, kao njhive filajale poslace neko iz administracije. Sto vise predloga to bolje. :thumbup:

A glupo je ovo za auta,stan i ostale stvari sto su vec napravljene na FIFA11 vjerovatno i ovi iz SI znaju za to,a dobro je na FIFA sto mozes imati zenu i dijecu, pa ti sin moze igrati fudbal, to mi se svidja  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Po meni su to potpuno nebitne stvari, ako hocu da igram FM igracu ga normalno, bez zene i dece i kuce, jedina stvar sto bi mogla da se napravi jeste oko plate, posto ona u FM-u sluzi samo za statistiku, drugo ja nista ne bih dirao, bolje da se pozabave sa ME i jos nekim stvarima vezanim za fudbal, ovo ostalo nek prave kad usavrse igru. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Po meni su to potpuno nebitne stvari, ako hocu da igram FM igracu ga normalno, bez zene i dece i kuce, jedina stvar sto bi mogla da se napravi jeste oko plate, posto ona u FM-u sluzi samo za statistiku, drugo ja nista ne bih dirao, bolje da se pozabave sa ME i jos nekim stvarima vezanim za fudbal, ovo ostalo nek prave kad usavrse igru. :thumbup:

Nebitne i jesiu,al' opet kazem realne isto tako.I to za platu sto kazes, to bi bilo dobro da kao na FIFAM mozes da doniras klubu novac ili nesto tako.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Slazem se to za platu treneru ista ne vredi!

To za zenu,decu kucu itd je sasvim ne bitno!

Voleo bih da se ubaci to za cene na utakmicama!

Isto bi trebalo da se uvede to da ide negde tim na pripreme ...

I da moze nekoliko puta u toku prelaznog roka da se ode npr Crna Gora-Srbija-Brazil itd :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Takodje, ova ideja sa cenama ulaznica nije losa. Da kada timu ne ide i nema publike ostavimo besplatne ulaznice ili kada je odlucujuci mec da se podupla cena ulaznica ali mislim da od toga nema nista. Jer FM insistira na realnosti, a kada ce u pravom zivotu jedan menadzer odredjivati cenu ulaznica?

Link to comment
Share on other sites

A sta je sa sponzorima? I to treba da se popravi,bilo bi dobro kad bi mogao da prodajes reklame na stadionu kao nna TOP11 (ako neko igra onda zna o cemu pricam).

Sta je sa pripremama ekipa za sezonu? To mora da se ubaci jednostavno. To rade svi klubovi, ko jos ne ide na pripreme?

 

Link to comment
Share on other sites

Po meni jedino tim talk sa svojim trenerima bi bio dobar,a ovo da mozes biti pomosnik,skaut... je bez veze. I slazem se da bi bilo dobro da pitas neki klub koji ti hoces da ti bude afiliate klub i naravno da se srede transferi nekih trenera, npr. sad Liverpool u ovom zadnjem patchu kupuje neke shklj igrace koji nisu za tako veliki klub.

 

E da, neznam da li je to neko rekao, ali bilo bi extra kada bi, npr. kada odes sa Zvezdom na pripreme u Tursku, mozes da igras, sem sa klubovima iz Turske, i sa stranim timovima koji su takodje tu na pripremama.

Link to comment
Share on other sites

Neka oni poprave ono sto je za sad u igri

-konferencije za stampu  :bad:

-pricanje sa svojim trenerima  hmm

-nacine finansiranja  hmm

-skautiranje (previse lako)  facepalm

-i najvaznije MATCH ENGINE, za koji mi se cini da je nazadovao u odnosu na prosli FM!  :bad: ! deluje previse sablonski!!!  facepalm

itd.

 

Ne moraju da dodaju nista novo!! Nije ovo ljudi Club manager i nikad nece ni biti...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bilo bi dobro kada bi mogao, ako vodiš reprezentaciju, da govoriš sa predsednikom saveza, kao kod kluba sa upravom, i da imaš mogućnost da se ti sam kandiduješ za domaćina nekog prvensta( svetskog ili evropskog) pošto ovako nema šanse, pa za jedno 100 godina, da izaberu Srbiju ili Hrvatsku ili neku od država bivše Jugoslavije. E da, bilo bi dobro i da možeš da biraš glavnog sponzora kluba npr. kao što je Zvezda odradila Sa Gaspromom, koji bi ti davao veći budžet za kupovinu igrača i za plate, a ujedno i povećavao to isto kada nemaš pare za igrača. To su neki moji predlozi....  BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta je bilo a šta ne na prethodnim stranama i neda mi se čitati ove četiri stranice. Evo mojih predloga.

 

- Mogućnost da se doda više od jednog omiljenog kluba.

- Mogućnost da se dodaju omiljeni igrači ili bar omiljeno osoblje.

- Dodati kvalifikacije i prvenstvo evrope za uzrast do 17 godina.

- Dodati ekipe do 15/16/17 godina u sve timove u zavisnosti od uzrasta mlađih kategorija koje imaju.

- Da se u igru mogu ubacivati i igrači mlađi od 14 godina. Recimo 10-11 da bude minimalno godište nekog igrača.

- Trening kampovi kao u Fifi Menadžer koji inače prezirem (a fifu obožavam) :D ali mi se to sa kampovima sviđa.

- Ili ukinuti platu menadžeru ili bar staviti da se te pare mogu donirati u klub ili tako nešto. Ovako je glupo.

- Unaprediti 2d. Mnogi će se pitati šta se tu ima unapređivati ali ima. :D Mogli bi recimo da naprave bar atletsku stazu okolo.

- Kao što je Genijalac rekao ubaciti predsednike saveza a mogli bi se ubaciti i ugovori za selektore. Što se tiče razgovora sa predsednikom saveza to je po meni nepotrebna opcija.

- Poboljšati pričanje sa igračima. Mrzim kada se igrač naljuti i neće da priča samnom.

- Finansije isto popraviti. Nerealno je koliko para ide na nebitne stvari.

- Konferencije za štampu malo popraviti mada i ovo nije loše.

- Ubaciti da možeš na fejsbuk ubacivati statuse kao recimo za tviter.

- Da recimo kada odeš u Antaliju (Turska) na pripreme sa timom koji vodiš ne igraš samo sa Turskim timovima već da možeš da igraš i sa timovima iz drugih država.

- Da poprave transfere. Nerealno je kako Liverpul, Arsenal, Junajted... kupuju loše igrače. Još su i providljivi transferi, svaki put kada startujem igru sa recimo Partizanom zvezda kupi u 99% slučajeva iste igrače. :S

- Ovo za cenu ulaznica po meni nije loše. Ubaciti dakle i to u razgovor sa upravom o ceni ulaznica pa ako odobre odobre.

 

To je to za sada. Ako se setim još nečega postovaću. :)

Link to comment
Share on other sites

Sve je to vec receno. I ko je Genijalac? lol  E da, ovo za u15 ekipe ti odmah pada u vodu, zbog zakona.

 

Genijalac95. Post iznad mog. :)

 

Ne verujem da je neko predlagao unapređivanje 2d-a. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |