Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Što biste željeli vidjeti u FM '12?


Ruf™
 Share

Recommended Posts

Nešto o navijačima bi bilo dobro stavit.

tipa neredi na stadionu, pa ih onda UEFA kazni...

 

SI promovira Fair-play tako da od toga ništa neće niti biti, ikad. :thumbup:

 

kao sto u pesu imaju pecevi za ono nasu ligu JSL i tu ima navijanje tako mogli bi ovde :D

Upali jutub - utipkaj ime kluba i navijačke pjesme neke se sjeti pa to puštaj tjekom tekme. yo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-Mogucnost da budem Asistent ili Skaut (ovo bi bilo najpopularnije po mom misljenju)

- Opcija za postajanje pomoćnikom, direktorom, skautom...

Najzanimljivi je bi bilo da mozemo da budemo skauti ili nes drugo osim managera...

Koliko ja znam igrica se zove Football manager a ne Football assistent.

Ne verujem da će to promeniti skorije mada bi verovatno mnogima bilo zanimljivije.

Od navedenih predloga mi se sviša onaj za trening kampove a bilo bi dobro i kad bi uveli više kategorija u ekipi (pioniri, petlići, kadeti...) pa da možeš da organizuješ kampove i turnire gde bi te mlađe selekcije učestvovale.

Link to comment
Share on other sites

Ovo za asistenta. To bi bilo na foru da budeš asistent npr Guardioli i onda od njega učiš(dobivaš reputaciju), vodiš rezerve il juniore, preporučuješ igrače i tako. :D I onda se odljepiš ko murinjo i osvojiš svijet. :)

Link to comment
Share on other sites

Znam sta je Skipper hteo da kaze. Mislim da bi bilo dobro da se uvedu ekipe U19, U18, U17 sa pravim igracima, a petlice, kadete, omladince i slicno da ne mozemo da vidimo, ali mozemo naprimer trenera da postavimo, da im organizujemo kampove, najtalentovanijima stipendije itd. I sto vise ulazemo u te kategorija da bude sto veca sansa da ce za 2-3 sezone izace neka zver U17 ekipi. Kao sada sa Youth Facilities, samo bi ovo bilo jos namudjenije. Za trening kampove mi se bas svidja ideja, mislim da bi bilo mnogo interesantnije.

 

 

Takodje i turneje. Npr., ovo jace ekipe, Barca, Real, MU, Chelsea itd. namlate pare po turnejama u Americi, Koreji, Tajlandu i ostalim gigantima. E sad ja u igrici kada sa tim klubovima organizujem turneju u ovoim zemljama, samo puknem pare za troskove. Bilo bi dobro da uprava posalje 2-3 ponude za turneju u nekoj zemlji, 3-4 tima protiv kojih trebam da igram i koliki bi meni prihodi bili. Ovo bi na pocetku islo mozda za 7-8 timova najvise, ali moglo bi da se namesti da kada tim predje odredjenu reputacija, da ima i vise i bolje ponude.

 

 

Kada bi mogli da odredimo cenu ulaznica. Npr., timu padne moral, publika nece na stadion, i mi onda stavimo besplatan ulaz, napuni se stadion i pobedimo. Ili se igra mec za titulu na nasem staduinu i onda stavimo mozda 2x skuplje ulaznice, jer znamo da ce publika doci po bilo kojoj ceni.

 

 

Ako se setim jos nesto napisacu. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi dobro da se kod skapanja ugovora s igračem može ponudit i neka materijalna stvar, tipa auto, stan(smještaj), plačanje škole za domaći jezik(ako ga već nezna)...

Link to comment
Share on other sites

Mozda bi se moglo uvesti i da pred pocetak prelaznog roka sastavis listu zeljenih pojacanja(napr. moze 7 pojacanja maximalno) i onda ti uprava(posle razgovora sa tim igracima) kaze da li su u mogucnosti da ih dovedu u klub... nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem :D

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice ovih kampova, to sam ja predlagao i za FM11 al' naravno jedan u milion  ::tease::

Posto zivim u maloj sredenini kod nas se nije imao gdje uzeti Football Manager nego samo FIFA M. Pa znam dobro kako to ide u FIFA,a tamo kad pravis kamp imas neke gradove po svijetu i izaberes i mislim da su bije 3-4 vrste kampova od najjeftinijh do onih puno skupljih. I ako se u 1 gradu nadju npr ManUtd i Zvezda, logicno je bilo da ce bolji igraci da odu u kamp ManUtda, sto je irealno. Ali tamo je bilo glupo napravljeno jer kad napravis kamp pojaveti se 1-2 igraca i poslije 5 sezona nemas vise od 10 igraca tamo,a ako bi se pravilo u FM12 ovo, onda bi bilo dobro da na probu dolazi od 100-200 igraca  :bo: kako i jeste realno i bilo bi bolje da se ti kampovi iznajmljuju, npr. na 2-3 sezone, nego da se grade jer malo klubova u svijetu gradi kampove nego vec ako traze igrace koriste postojece, pogotovo klubovi sa manjim budzetom.

 

Jesam se raspisao,a niko ne cita.  facepalm

Link to comment
Share on other sites

Ja već imam popis koji im šaljem :) Slao sam i prošle i pretporšle godine....ima tamo par ljudi s kojima se čujem par puta mjesečno preko skypa...Nedavno je izašao i natječaj na njihov stranici za koordinatora koji provjerava valjanost affiliate levela pa ćemo vidjeti što će biti od toga...ušao sam u drugi krug  :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |