Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Što biste željeli vidjeti u FM '12?


Ruf™
 Share

Recommended Posts

Evo par (zanimljivih) ideja od mene:

 

- Integracija sa više društvenih mreža (Facebook ::love:: )

- Realniji team-talk.

- Bolja grafika u 3D meču.  :D

- Team-talk sa stručnim štabom

- Opcija za isključivanje regena

- Opcija za postajanje pomoćnikom, direktorom, skautom...

- Trošenje zarađenog novca.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.Unapredjenje razgovora sa novinarima ( raznovrsnost pitanja )

 

2.Poboljsanje 3D

 

3.Cisto iz zafrkancije razgovor sa sudijom poslje meca ( pogotovo za nase lige ) kritika i pohvala  :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

- Realniji team-talk.

 

 

Jedino sto bi na bilo koji nacin unapredilo igru.

 

Moj predlog je :

 

-Bolje odradjeni transferi ostalih menadzera. Npr Wenger potrosi 40 miliona funti na igraca koji ima 26-27 godina!! Apsolutno nerealno...

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto bi na bilo koji nacin unapredilo igru.

 

Moj predlog je :

 

-Bolje odradjeni transferi ostalih menadzera. Npr Wenger potrosi 40 miliona funti na igraca koji ima 26-27 godina!! Apsolutno nerealno...

 

vidis to sam zaboravio trebalo bi malo jos poboljsati transfere pr najveci timovi svijeta kupuju igrace za 30mil a ima ili mal PA ili puno godina

Link to comment
Share on other sites

Po meni treba odma da imaju:

1.Grbovi svih klubova

2.Slike svih igraca

Od mene samo to jer me to najvise zivcira kada na pocetku nemas nista od ovoga :thumbup:  :thumbup:

 

To je nemoguce, mozes zamisliti koliko bi igra imala GB-a i koliko bi sporo isla kad bi se stavile slike svih igraca i grbovi svih klubova :S

Link to comment
Share on other sites

To je nemoguce, mozes zamisliti koliko bi igra imala GB-a i koliko bi sporo isla kad bi se stavile slike svih igraca i grbovi svih klubova :S

To je najmanji problem koliko bi sporo isla igrica i koliko bi GB imala. Jednostavno ne moguce je da SI dobije licence za sve lige i klubove. To bi kostalo abnormalno, cena igrice bi se povecala na 300-400 funti i to niko ne bi kupio. SI ima licence za Englske 2.-5. lige, Holandsku ligu, Spansku ligu, neki italijanski klubovi za grbove i A.C Milan i Koreanska liga, nadam se da nisam nikoga izostavio.

 

btw Ni ja ovo nisam znam dok mi Skipper nije objasnio. :shame:

Link to comment
Share on other sites

Sigurno bi bilo dobro uvesti nekakve sponzore u igru . Takoder pregovore s njimaa jer neki klubovi prezivljavaju od toga i vjerujem da bi to bilo zanimljivo . Takoder mozda bi bilo dobro da se moze trositi novac koji se zaraduje,jer ovako ti je isto dobivao 1000 p/w ili 1000000 p/w .

Sto se tice samog 3D mislim da je to jako dobro uradeno i da tu ne treba puno ici naprijed . Pomogao bi i malo razradeniji Team talk .

 

Eto toliko od mene .  :)

Btw, 700 post  :aaa

Link to comment
Share on other sites

Skoro svi su rekli za team talk.ali mislim da je takodje potrebno i bolji private chat.Najvise me nervira kada vidim da je igrac u losoj formi i nista ne mogu da im kazem.Ili kada nikako ne mogu da ga pitam o tome koliko je srecan u klubu.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Slobodno pisite vase predloge, najzanimljivije cemo poslati u SI. Evo nekoliko mojih predloga:

 

 

-Staviti mogucnost za vise favourite klubova i favourite personal-a.

-Staviti mogucnost da odaberemo jezike koje znamo. (mrzim kada odem u Englesku, Skotsku itd. i onda mi na konferenciji seru kako ne znam Engleski)

-Mogucnost da budem Asistent ili Skaut (ovo bi bilo najpopularnije po mom misljenju)

 

 

Ako se setim jos nesto dodacu.

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se ideja oko jezika ali ne da biramo koje znamo nego da izaberemo koji jezik da ucimo pr. vodim tim u italiji normalno ucis italijanski ali i da izaberes jos jedan jezik  za ucenje npr engleski

Link to comment
Share on other sites

Slobodno pisite vase predloge, najzanimljivije cemo poslati u SI. Evo nekoliko mojih predloga:

 

 

-Staviti mogucnost za vise favourite klubova i favourite personal-a.

-Staviti mogucnost da odaberemo jezike koje znamo. (mrzim kada odem u Englesku, Skotsku itd. i onda mi na konferenciji seru kako ne znam Engleski)

-Mogucnost da budem Asistent ili Skaut (ovo bi bilo najpopularnije po mom misljenju)

 

 

Ako se setim jos nesto dodacu.

E to bih ja stvarno volio. Pogotovo ovo zadnje, a ova prva dva me cudi da do sada nisu ubacena. Ja npr. namjestim Bosansko i Srbijansko drzavljanstvo i odem u Englesku ligu i ono na pocetku me pitaju hoce li biti problema zbog jezika. To mi glupo jer ja vrlo dobro znam engleski, imao sam priliku da razgovaram sa Englezima u par navrata i vrlo dobro ih razumijem a i oni mene.

 

A bilo bi dobro da jos ubace da u toku utakmice moze nesto da kazes nekom igracu, a ne samo na poluvremenu. Kao kad mjenjas taktiku samo nekom igracu kazes nesto kad je prekid ili tako nesto...

 

I bilo bi odlicno kad bi se mogli praviti kampovi po raznim dijelovima svijeta ili ih iznajmljivati tako nesto. Kao sto npr. Dinamo uradio u SADu kad su nasli one Meksikance.

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi do jaja kad bi kao mogao da potplatiš sudiju pre meča, pa ako te provale kazna  :D

 

SI promovira fair-play pa si ti vidi. :thumbup:

 




 

1)Da se uvede postotak vidljiv za reputaciju (World, national i continental postotke) ko što imamo za Ostale ocjene,

2)bilo bi dobro kad bi mogli dodavati svoje Favoured personele

3)kad bi mogli osnivati svoje akademije u svijetu(to pitat u board roomu prvo)

4) bolja interakcija sa igračima/agentima i općenito svim ljudima u igrici

5) komunikacija sa predsjednikom

6) mogućnost da se sebi smanji plaća, tj. da se dio plaće daje u klupski buđet ko što je Pamić radio u Karlovcu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |