Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Što biste željeli vidjeti u FM '12?


Ruf™
 Share

Recommended Posts

koliko smesnih i nerealnih predloga...

 

 

-i najvaznije MATCH ENGINE, za koji mi se cini da je nazadovao u odnosu na prosli FM!  :bad: ! deluje previse sablonski!!!  facepalm

itd.

 

Ne moraju da dodaju nista novo!! Nije ovo ljudi Club manager i nikad nece ni biti...

 

match engine uvek ima prostora za napredak, ali ove godine je po meni najbolji, i to neuporedivo bolji u odnosu na sva ranija izdanja

 

i slazem se, team talk je odavno trebalo podignuti na veci nivo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo par mojih prijedloga:

 

1. mislim da bi bilo zanimljivo uvest da mogu igračima vikat za vrime utakmice, ne kao sadašnje touch line instructions, nego nešto kao npr. kad je igrač u dobroj poziciji za šut i on ne puca nego se misli da mu ja mogu viknit "pukni" ili ako falije 100% šansu derat se na njega i j**** mu mate i sl.

2. volio bi da naprave da mogu učitat naknadno neke lige

3. da igrač može odlučit da će sam platit svoj transfer kada klub nema novaca za njega a on želi ići u njega

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko negde mozda pomenuo, ali jedna stvar se vec nekoliko godina provlaci po stranim forumima i cini mi se ne privlaci paznju. To je da se upoznavanje igraca ucini sporijim i tezim. Kad to kazem, mislim da ne bi trebalo da se odmah znaju sve ocene igracima, cim preuzmes klub. Mnogo bi realnije bilo kad bi se na neki nacin okvirno znale karakteristike (  recimo finishing 10-15 ili opisano recima ), a onda se vremenom ( posle sezone ili pola ) pojavljivale sve tacnije ocene. Isto vazi i za PPM kao i personaliti. Takodje, u zavisnosti od karakteristika staff-a sa kojima radis, (formacije koju vole, nacin igre koji forsiraju itd) , trebalo bi da se vise razlikuju njihove procene o kvalitetu igraca.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko negde mozda pomenuo, ali jedna stvar se vec nekoliko godina provlaci po stranim forumima i cini mi se ne privlaci paznju. To je da se upoznavanje igraca ucini sporijim i tezim. Kad to kazem, mislim da ne bi trebalo da se odmah znaju sve ocene igracima, cim preuzmes klub. Mnogo bi realnije bilo kad bi se na neki nacin okvirno znale karakteristike (  recimo finishing 10-15 ili opisano recima ), a onda se vremenom ( posle sezone ili pola ) pojavljivale sve tacnije ocene. Isto vazi i za PPM kao i personaliti. Takodje, u zavisnosti od karakteristika staff-a sa kojima radis, (formacije koju vole, nacin igre koji forsiraju itd) , trebalo bi da se vise razlikuju njihove procene o kvalitetu igraca.

Da, nije to lose... fifa je to rijesila na zanimljiv nacin... igrac kojeg hoces da kupis, posaljes skauta da ga skautira (zamisli) i svaki put ce mu biti drugacije ocjene, tako da ti samo okvirno da informacije, primjer brzina varira od 80-85 ( Ako neko nije igrao FifaM, ocjene idu do 99)

Link to comment
Share on other sites

Meni je analiza utakmice pala napamet. Ne analiza kakva postoji sada nego da možemo sa igračima gledat snimke utakmica i onda im govorit šta su i kako trebali napravit u kojoj situaciji. Zatvorit prostor, istrčat, driblat, pucat, dodavat, kako dodavat,...

Link to comment
Share on other sites

Po mogucnosti da strani  treneri preuzimaju reprezentacije npr : Javier Clemente kada je preuzeo Srbiju .

takodje da se poboljsa kandidatura za mjesto trenera reprezentacije npr : Pizon dobio otkaz zbog losih rezultata odmah poslje on bude ponovo glavni kandidat za preuzimanje i ponovo bude trener.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |