Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


fabregas33

Recommended Posts

Sasvim neverovatno, uzeo sam Herakles Almelo i zabeležio 12 poraza u 12 kola, posao mi na 28% bio sigurnosti. To mi je kada sam rasprodao najbolje igrače. Naravno ne pada mi napamet da igram više sa Almelom pa me interesuje kakve su finansije klubova u Portugalu, kakav je Sporting? Porto? Zatim me interesuju finansije Ruskih klubova, kakvi su oni? Rumuni? Grci? Imate neku preporuku obavezno je da se tim takmiči u Evropa ligi da mediji predviđaju od pete do osme pozicije i da imaju solidan budžet.

 

 

Meni je dobar Sporting ali neznam kakav je budžet,ali ako hoćeš klub koji ima dobar budžet i igra u Europi uzmi Cska Moskva ili Shakhtar Donetsk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Sasvim neverovatno, uzeo sam Herakles Almelo i zabeležio 12 poraza u 12 kola, posao mi na 28% bio sigurnosti. To mi je kada sam rasprodao najbolje igrače. Naravno ne pada mi napamet da igram više sa Almelom pa me interesuje kakve su finansije klubova u Portugalu, kakav je Sporting? Porto? Zatim me interesuju finansije Ruskih klubova, kakvi su oni? Rumuni? Grci? Imate neku preporuku obavezno je da se tim takmiči u Evropa ligi da mediji predviđaju od pete do osme pozicije i da imaju solidan budžet.

 

Uzmi Sporting skoro ti ne trebau transferi imaju odlične igrače, a za transfere možeš uzet Napoli,Shakthar...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |