Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


fabregas33

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

evo ovako....igrao sam s Dinamom ... 3. sezona..osvojio tri puta kup i 2 puta prvenstvo....i dosadilo mi....dajte mi predložite klub tipa Dinamo al da ima malo veći budžet....i da nije s Balkana :D

Toulouse,Legia Warszaw,Betis,Koln,Atalanta,Leeds,FC Moscow,Lanus(Argentina),Mpupalanga Black Aces(Južnoafrička republika)

Za black aces nisam siguran da su mpupalanga ali neko slično ime jeste  :D

 

Flamengo

Internacional

Palmeiras

Santos

Cruzeiro

Vasco da Gama

 

 

dajte jedan od ovih 6 i navedite neki razlog.

Doboljno je reći Rambo.

Link to comment
Share on other sites

ZeKo za šta si se odlučio? Usput nebi ja došao ovde da mi ne treba nešto,  :odvala: otprilike kako stoje Holandski klubovi sa finasijama? Čini mi se da je liga veoma zanimljiva, ima dosta klubova sa manjim ili osrednjim stadionima. Ja sam takođe skroz ostao bez inspiracije a Holanđane nisam nikad igrao.

Link to comment
Share on other sites

Slobo odlucio sam se za jedan skroz drugi klub i nimalo se nisam pokajao. Odabrao sam Chivas Guadalajaru za 2-3 dana pisem 1. report u mojoj karijeri u provj sezoni. Holandjani nisu bas nesto sa finansijama, ja sam vodio jedino Feynord, oni nisu losi, imaju dobar tim i imaju oko 2-3 miliona u TB.

Link to comment
Share on other sites

Evo meni postalo dosadno s Juventusom, osvajao trostruku krunu dva put za redom, imam 130M€ za transfere...

sad tražim neki klub, ono prosječan, s kojim bi bilo teže osvojit ligu.

Samo da nebude iz Španjolske

Link to comment
Share on other sites

Sasvim neverovatno, uzeo sam Herakles Almelo i zabeležio 12 poraza u 12 kola, posao mi na 28% bio sigurnosti. To mi je kada sam rasprodao najbolje igrače. Naravno ne pada mi napamet da igram više sa Almelom pa me interesuje kakve su finansije klubova u Portugalu, kakav je Sporting? Porto? Zatim me interesuju finansije Ruskih klubova, kakvi su oni? Rumuni? Grci? Imate neku preporuku obavezno je da se tim takmiči u Evropa ligi da mediji predviđaju od pete do osme pozicije i da imaju solidan budžet.

Link to comment
Share on other sites

Sasvim neverovatno, uzeo sam Herakles Almelo i zabeležio 12 poraza u 12 kola, posao mi na 28% bio sigurnosti. To mi je kada sam rasprodao najbolje igrače. Naravno ne pada mi napamet da igram više sa Almelom pa me interesuje kakve su finansije klubova u Portugalu, kakav je Sporting? Porto? Zatim me interesuju finansije Ruskih klubova, kakvi su oni? Rumuni? Grci? Imate neku preporuku obavezno je da se tim takmiči u Evropa ligi da mediji predviđaju od pete do osme pozicije i da imaju solidan budžet.

facepalm facepalm facepalm

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |