Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim


fabregas33

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

A šta sad? Dosadija mi Arsenal. Neda mi se HNL kao niti jedna druga Balkanska liga. Van Europe ne želin. Dajte neki prijedlog. Ko zna, ako me ne pogodite s klubom možda me pogodite ligom. :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko vodio Borussia Dortmund?Iskustva?Cuo sam da je budzet nula,a za mesec dana ti daju 5 miliona.Po meni,imaju dobar tim,stadion im je uvek pun,dobri treneri,skauti...Hmmmm...Ipak cu ih uzeti kad odigram jos koju sezonu sa LOSC Lille Metropole.

Link to comment
Share on other sites

Stadion ti donosi dosta zarade, a neloša su ekipa na startu. malo je TB problem ali i to se rješi s vrimenom. Dobar izazov, neš promašit ako ih uzmeš.

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko vodio Borussia Dortmund?Iskustva?Cuo sam da je budzet nula,a za mesec dana ti daju 5 miliona.Po meni,imaju dobar tim,stadion im je uvek pun,dobri treneri,skauti...Hmmmm...Ipak cu ih uzeti kad odigram jos koju sezonu sa LOSC Lille Metropole.

igrao sam ja, u prvoj sezoni sam samo prodavao igrace,dok sam drugoj dobio budzet 23 mil evra, i onda dovodio igrace.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako neko hoce da igra u LLM ligama neka uzme Notts County na default patchu solidna su ekipa a imaju i dosta para. Ja sam ih za 2 sezone uveo iz Coca cola league 2 uveo u Championship, ako vam je dosadilo vodjenje vecih klubova Notts County  vam je najbolja opcija.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pardon,nisam dodao da to bude ekipa koja dominira domacim prvenstvom,ali ipak u evropi ne pravi znacajne rezultat....mislim da sa rozenborgom mogu odmah da udjem u ls,ipak nesto slabiji tim trazim...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |