Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prica nepoznatog menadžera by Lucaludak


Lucaludak
 Share

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Svetsko Prvenstvo

PART II

Došao je taj dan...Prva utakmica o prilika da se napravi veliki korak ka nokaut fazi.Stadion u Pretoriji je ukazivalo na odličan meč.

-Momci ovaj meč je veoma važan,kako za nas tako za njih.Sigurno najteži meč na ovom prvenstvu.Igramo skroz otvoreno.Ne želim da se iko štedi.Ali molim vas samo pametno da igrate,nemojte srljati.Ostalo sam vam rekao na treningu.....

Svi su klimnuli glavom i svi smo očekivali da će ta utakmica biti dobijena.Iyašli smo na fenomenalan stadion.Atmosfera odlična.Samo su mi vuvuzele smetale.To je nešto što mi ide na živce.Ali ubedljivo najlepši trenutak je bio tokom himne.To je jedan od najlepših osećaja u životu.

-Hajdemo momci znam da možete to!!!-nije se štedeo na glasu Radomir Antić.

***

-Ajmo Miloše,hajde,vuci povratana tako.Centar šut.To,to neeeeeee.Hajde Žigiću.

-Ufff.Kakva šansa

-Ma,morao je Krasić da centrira.Imao je bolji ugao a i Žigić bi bolje zahvatio loptu glavom...***

Ajde,brže momci,ajmo poslednja prilika za poluvreme...Pa šta radiš Lane.Igraj jednostavnije,ne driblaj perviše!!!

***

Na poluvremenu:

-Momci ovo je veoma bitna utakmica.Moramo da dobijemo.Totalno ih nadigravamo.Ako njih ne možemo da dobijemo kako ćemo onda Nemce?Ajdemo samo još malo...Naši su !!!!

-Hajmo..

-Idemo

-Osvajamo ovo.

I opet svi smo očekivali pobedu...

***

-Bravo Stojkoviću.Odlična odbrana.Svaka čast.Vuci hajdee...

***

-Prati ga bane,tu tako...Pazi na centaršut...

-Ne diraj loptu Lukoviću naša je..Ne skači ostavi je...

-Neeeeeeee!!!!! nije penal..Ne kako Jooooojjjjjjjj..

-Lepo sam rekao bez Lukovića..Kada ne sluša ništa šta mu govorima..Sada moramo da ih stisnemo...Ali mena sale da igramo nerešeno a kamoli da dobijemo...

-Ma možemo ih stići..Ima vremena...

-Dobro ajde da vidimo šta će biti od penala....

-Uvuče ga.Ajdeeeeee možete ih stići!!!!

***

-Jako Krasiću jak šut..Ajde udjiiii...

-Nemoj po sred gola šutirati...

***

Na kraju utakmice:

"Sudija gleda na svoj sat i još samo nekoliko sekundiije osraloo...I kraj sve je gotovo Gana je pobedila..."

-Pa u čemu sam pogrešio!!!???

-Luković nije smeo da igra

-Ali nije on kriv.

-Znam da nije za sve baš kriv...ali nije smeo da igra...

-Ali ko drugi da igra?

-Pa Subotić.

-Uredu!Sledeću utakmicu ti praviš taktiku.Da vidimo šta zapravo znaš.

-Ok.Počinjem čim stignem u hotel.

 

 

 

 

Nastaviće se...

Link to comment
Share on other sites

Svetsko prvenstvo

Part III

 

Posle nesrećnog poraza od Gane u timu je bilo malo onih sa osmehom na licu.Svi smo pokušavali da malo pomognemo Lukoviću koji je prolazio kroz težak period.Svu krivicu je prebacivao na sebe.Kako teko smo uspeli da ga razvedrimo i skrenemo mu misli sa toga.Pred meč sa Nemačkom svi su bili optimisti.Ali zato niko drugi nam nije davao nikakve šanse.Dva dana pre utakmice selektor Antić me je rano ujutru probudio.

-Izvini što te ovako rano budim.

-Ma ništa nema problema.-Ali ustvari mislima sam i dalje bio u krevetu.

-Razmišljao sam dugo.Bio si upravu za dosta toga što se  tiče taktike za utakmicu sa Ganom.Nažalost ja te nisam poslušao.I izvini zbog toga.

-Ma ništa nema problema.-To sam u tom trenutku jedino mogao da izgovorim.

-Želeo bih da sada odemo do moje sobe da smislimo taktiku zajedno.Pa da tu taktiku predložimo sutra na dogovoru pred utakmicu.

-Može.Biće mi čast da radim tako nešto.

-U redu.Hajde presvuci se časkom pa da krenemo.

Sve do doručka smo pravili taktiku.Taktika baš po mom ukusu.Već tada sam znao da sigurno dobijamo tu utakmicu.Sledeći dan kada je taktika predstavljena celom stručnom štabu svi su bili zadovoljni.Puni optimizma očekivali smo sledeći dan i okršaj sa Nemcima.

 

Nastaviće se...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |