Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Renatinho iz Cortibe  :cast:

Nije moguće da ni ovog nema, aj proveri dal si dovro napisao jer mi je ne moguće da poverujem da nikog nemam u bazi.

izvinjavam se moja greska zove se Semir Stilic iz Lecha probaj i Maor Buzaglo trebalo bi da je u Makabiju iz Tel Aviva ili Freddya Adua iz Benfike moze igrati sve na sredini sem dmc :thumbup:

 

 

Maora Buzagla je kupio Porto, Adua Saint-Etienne, a Stilić ima 700k godišnju platu. Videću sa Stilićem koliko će da traži, al neverujem da ću ga dovesti jer ne neisplati dati mu veću platu nego što već ima. Bio bi posle Ninisa najplaćeniji u timu, a to nikako po svojim atributima ne zaslužuje...

Ako imate još neki predlog, željno ga iščekujem... :)

Link to comment
Share on other sites

ako imas dovoljno para probaj bernarda iz cruzeira ili alana patricka iz sanstosa ili Diega Buonanotte-a iz river plate. Ili mozda Alana Stevanovica pola je u Interu pola u Torinu nisam ga dovodio ali mislim da je solidan jos je Srbin.
Link to comment
Share on other sites

ako imas dovoljno para probaj bernarda iz cruzeira ili alana patricka iz sanstosa ili Diega Buonanotte-a iz river plate. Ili mozda Alana Stevanovica pola je u Interu pola u Torinu nisam ga dovodio ali mislim da je solidan jos je Srbin.

Doveo Alena, biće mi krelazno rešenje pošto nije ništa specijalno. Prvu dvojicu bi mogao da dovedem, al se neisplati dati na njih 4000000+€. Diega sam doveo u FM10, tamo je bio najbolji. Pravio je haos po terenu, ali sada ga nema u bazi. :crying:

Dobro sam napisao, ako nemas ucitanu Brazilsku ligu onda ga nema  :bo:

Probaj Poparu dovesti za lijevog veznog,

Jel misliš na Poparu iz Ofke. Zanimljiv igrač, lepo se razvija. Dovodim i njega kao zalog za budućnost. Što je najgore, imam učitanu brazilsku ligu (view only), al igrača nema...

Zezinho ili Sammir  :bo:

Zezinjo je već kaparisan, Samir neće...

Link to comment
Share on other sites

Bouy je u Šalkeu. Da ne misliš možda na nikolu? Nikon nepostoji, bar ne u mojoj bazi...

On je u Werderu, nepostoji ni promil šanse da ga dovedem.

 

Nikon El Maestro Jevtic  :bo:

Pa tako napiši. Njemu uopšte nepiše da se preziva Jevtić. Inače, on je loš. Nema ništa sem tehnike.

 

Treba mi pomć oko anggažovanja Alena Stevanovića. On ima dvojni ugovor. Do sada nisam nikada angažovao igač sa takvom vrstom ugovora.

U profilu piše da vredi 3 000 000, ali je je asking price 2 400 000. Ja sam ponudio po 1 500 000 i Torinu i Interu, međutim odbili su. Jel to znači da moram da ponudim i jednim i drugim po 2 400 000 ili je neka druga fora?

I zanima me ako recimo otkupim samo Torinovu polovinu da li će on preći kod mene il će se vratiti u Inter ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |