Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

treca sezona mi pocinje sa Newcastlom, zavrsio sam na 7om mestu, osvojio liga kup i fa kup...dobio sam transfer budzet za sledecu sezonu 52m...Balotelijev agent mi ga je ponudio za 16m...platu mogu lagano da izdrzim...da li da ga kupim?

 

u napadu trenutno imam Neymara, Kadleca i sad sam za 28m kupio Babacara...ako kupim i Balotelija imam napad za sledecih 6 sezona...sve mlade ubice

Link to comment
Share on other sites

ma slazem se da je slabo...meni je bilo i sumnjivo sto mi ga je agent ponudio...mada on moze da igra i na krilu, a ja takvu formaciju igram...pa mislim da mi nece propasti...ae da vidimo sta jos neki kazu...ako su imali iskustva sa njim...

 

inace doveo sam na pozajmicu Wilshere-a iz Arsenala, sa future fee od 26m....on ima 19g, englez je + ima sve predispozicije da postane zver, a pokriva sve pozicije u sredini...jel imao neko iskustva sa njim?

 

@dex6

 

malo je falilo da me ubedis :)

Link to comment
Share on other sites

ma slazem se da je slabo...meni je bilo i sumnjivo sto mi ga je agent ponudio...mada on moze da igra i na krilu, a ja takvu formaciju igram...pa mislim da mi nece propasti...ae da vidimo sta jos neki kazu...ako su imali iskustva sa njim...

 

inace doveo sam na pozajmicu Wilshere-a iz Arsenala, sa future fee od 26m....on ima 19g, englez je + ima sve predispozicije da postane zver, a pokriva sve pozicije u sredini...jel imao neko iskustva sa njim?

 

@dex6

 

malo je falilo da me ubedis :)

ja sam dovodio Maria Fernandesa u Hoffenhajm i bio je ocajan totalno ocajan...lose odigrao na stoperu, a na desnom beku jos gore, pretrcavao ga je ko god je hteo(mada mu je pace 16) :bo:, a sto se tice Wilshere-a totalno mi je dobar u Lesteru, igra mi deso krilo i bas je dobar, ima dosta asistencija, a ekstra mi je odigrao i na MC mjestu tako da je cist dobitak :famous:

Link to comment
Share on other sites

 

Za njega bih dao do 60M jer je jednostavno takav igrac . Jedan od najdrazih mi i najboljih igraca na ovom FM-u.

 

 

Od njega uvijek mozes ocekivati neki potez koji ce sve iznenaditi i brojne utakmice rijesava svojim dubinskim pasovima .

 

 

Ja sam dao 32 miliona na rate, jer mi se cinilo da nije mnogo za takvu igracinu, koja uspput ima samo 21 godinu.  :) I covek igra stvarno fenomenalno. I jeste doveden da bude Gerrardov naslednik  :D

Link to comment
Share on other sites

Treba mi amc za Zvezdu. Imam na toj poziciji samo Ninisa, ali on nije u stanju da izdrži ritam utakmica sreda-subota...što je i normalo, pa mi treba pojačanje za tu poziciju.

Ne tražim back up, jer moja filozofija je da nedovodim nikad lošijeg igrača od onog koji je trenutno u klubu.  Ja sam pronašao njega, al nisam siguran dal je dovoljno dobar za Evropu.       

Ja mislim da je ok, al još odlučio, pa bih želeo da čujem i vaše mišljenje.

http://d.imagehost.org/t/0704/haris_medunjanin.jpg

Kupiti ili ne ? Ako imate nekog još boljeg da predložite, samo izvolite (max. vrednost 4 000 000, max. plata 700 000)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |