Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Momci auto sejv mi ukljucen...

Slab mi je komp a ukljucio sam 20000 igraca,znaci na najvece..

Sporo mi radi komp pa i ja sam upamcujem...

Nakon svake 2,3 upamtim...

U zabacenom sam kraju pa cesto nema struje...

A izbog sigurnosti upamtim po 2 za svaki slucaj

Sto je sigurno sigurno je  lol

A sto vam to smeta?

Link to comment
Share on other sites

Jel mora svaki post da ti izgleda ko da pises pesmicu :huh:

 

2.  Pravopis: Trudite se da pišete u skladu sa gramatičkim i pravopisnim pravilima svog jezika. Izbegavanje interpunkcije ili pisanje dvanaest tačkica na kraju rečenice nije pitanje vašeg stila pisanja, nego pismenosti, trudite se da u što manjem broju koristite smajlije. Uostalom, ne komunicirate sami sa sobom, nego sa drugim članovima foruma te se pretpostavlja da želite da drugi razumeju šta pišete.
Link to comment
Share on other sites

Jel mora svaki post da ti izgleda ko da pises pesmicu :huh:

 

2.  Pravopis: Trudite se da pišete u skladu sa gramatičkim i pravopisnim pravilima svog jezika. Izbegavanje interpunkcije ili pisanje dvanaest tačkica na kraju rečenice nije pitanje vašeg stila pisanja, nego pismenosti, trudite se da u što manjem broju koristite smajlije. Uostalom, ne komunicirate sami sa sobom, nego sa drugim članovima foruma te se pretpostavlja da želite da drugi razumeju šta pišete.

 

Jel ovo znaci da je prekrsio pravila? :D

Link to comment
Share on other sites

Da stvarno nemoj te ga napadati bez veze. :bad: Mislim na ovo oko sejvovanja. Nema svako mašinu od računara. :thumbup: I meni nije bog zna šta komp samo na ovom sejvu što igram sa Partizanom sejvujem što je manje moguće (imam malo preko 60 sejvova pred kraj treće sezone). Takođe verujem da bi i on kao i ja dao bilo koji skrin samo mrzim kada neko napada bez dokaza, gejm status i može i ne može da bude dokaz. Što se mene lično tiče dajem koji god hoćete skrin a ko posle tih skrinova misli i dalje da je nešto napravljeno na ne fer način nije me briga jer taj neko može da misli šta god hoće kad ja znam da nisam varao ni na kakav način. Jbg. još jednom ću ponoviti nema svako mašinu od računara. :dada

 

OT: Malo, malo više skrenušmo sa teme. :D Jel ko dovodio Čidi Odiaha i kakav je on igrač? Ako ne ima li neko preporuku za nekog drugog desnog beka (može stranac). Znam da se ovo drugo pitanje pita u drugoj temi ali da ne postujem u dve različite teme.

Link to comment
Share on other sites

Samo da kažem da je preporučeno do 75000 igrača, tako da je ovo tvoje jako malo.  :thumbup:

 

Nisi ga razumeo. Verovatno mu i izbaci ono što i meni. Može da učita i 150000 hiljada igrača ali čim učita 20000 pocrveni mu i kaže da je to maksimalno preporučeno. Ako učitaš recimo 21000 pita je si li siguran da hoćeš da počneš zbog toga što prelazi maksimalno preporučen broj učitanih igrača. Tako je kod mene. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

5 sezona, 137 sejvovanja. Ja u ovom sejvu koji sad igram, pocela mi 6. sezona, nemam ni 40 sejvovanja.

Jeste previše al' možda voli da sejvuje.  :thumbup: Ja imam baš loš računar i sejv na kojem sam igrao Pentagon u 4. sezoni sa bazom od 55 000 igrača, imao sam 60 sejvova.

 

A što se tiče desnog beka Slobo pogledaj igrača Luis Felipe na početku je u Palmeirasu.

Link to comment
Share on other sites

Nisi ga razumeo. Verovatno mu i izbaci ono što i meni. Može da učita i 150000 hiljada igrača ali čim učita 20000 pocrveni mu i kaže da je to maksimalno preporučeno. Ako učitaš recimo 21000 pita je si li siguran da hoćeš da počneš zbog toga što prelazi maksimalno preporučen broj učitanih igrača. Tako je kod mene. :thumbup:

Ja sam napiso da je 75000 preporučeno, a ti da je 20000. Možda gledao po performansama računala.  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |