Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kod tebe bi se razvio još bolje. :thumbup:

sad zavisi sa kojim timom igras... ukoliko igras PL i ne dajes mu sansu onda ce biti problema...ja sam ga redovno dovodio na pocetku i pogrjesim posto slabo igra, te ga usled toga ne stavljam u prvu postavu, onda je on nezadovoljan i tras propade... vrlo slabo mi igra ima ocjene 6.59
Link to comment
Share on other sites

Ljudi igram sa partizanom 3. sezonu i imam priliku da za free dovedem neke JACE igrace za nasu ligu... U pitanju su Julio Baptista, Mohamed Zidan i Princ Tagoe. Sta da radim? U ligi nemam mesta za toliko stranaca, a u evropi bi mogli biti velika pomoc. Ponavljam za dzabe dolaze... DA ili NE?
Link to comment
Share on other sites

Neznam za Tagoea, al ova dvojica su prestara za moj ukus, a možeš proć jeftinije tako da dovedeš mlađeg igrača koji traži manju plaću i kojeg možeš preprodat.  :thumbup:

Ja sam tak dovodio igrače na free samo zato šta ih volim i nemam baš neka iskustva, od Babela, Pranjića, Petrića i Olića samo se Olić iskazo.  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Neznam za Tagoea, al ova dvojica su prestara za moj ukus, a možeš proć jeftinije tako da dovedeš mlađeg igrača koji traži manju plaću i kojeg možeš preprodat.  :thumbup:

 

dex buraz imam tonu klinaca iz j.amerike koji treba da dobiju drzavljanstvo sledece sezone... u ligi sam standardan, ali treba mi pomoc oko evrope. a i iskusni baptista i ostali bi mogli da pomognu mladjim igracima... moje misljenje...

Link to comment
Share on other sites

Igram sa Manšester Junajtedom, šta da radim sa napadom?

 

Berbatov,Rooney,Chicharito

 

Milan nudi 22m za Berbatova koji i ne igra nešto, dok mi je Rooney povriježen.

 

Da li da prodam Berbatova i da dovedem nekog mlađeg?

Link to comment
Share on other sites

Slobodno. Imaš fin izbor - od igrača koji mogu odmah u prvi tim (Sergio Agüero, Edin Dzeko, Robin van Persie, Hulk, Giampaolo Pazzini, Edinson Cavani...), pa sve do mladih nada (Yaya Sanogo, Khouma Babacar ( za njega jedan poseban  :cast:), Lukaku, Martín Galván...)

 

Svakako možeš naći adekvatnu zamenu...  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Slobodno. Imaš fin izbor - od igrača koji mogu odmah u prvi tim (Sergio Agüero, Edin Dzeko, Robin van Persie, Hulk, Giampaolo Pazzini, Edinson Cavani...), pa sve do mladih nada (Yaya Sanogo, Khouma Babacar ( za njega jedan poseban  :cast:), Lukaku, Martín Galván...)

 

Svakako možeš naći adekvatnu zamenu...  :thumbup:

 

Koji igrač od gore navedenih dolazi za 25mil, nemam više.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi igram sa partizanom 3. sezonu i imam priliku da za free dovedem neke JACE igrace za nasu ligu... U pitanju su Julio Baptista, Mohamed Zidan i Princ Tagoe. Sta da radim? U ligi nemam mesta za toliko stranaca, a u evropi bi mogli biti velika pomoc. Ponavljam za dzabe dolaze... DA ili NE?

 

I na kraju Partizan stvarno dovede Princa Tagoe u reallife... Na pozakmicu... Prepisuju od mene.  :boks::pokvaren::respekt:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ne znam šta da radim, nisam siguran da je ovo maksimum koji mogu da izvučem za Addy-ja, a pritom je još mlad i može dosta da pruži.

A sa druge strane 3.8M€ (3x jača ponuda od trenutne vrednosti igrača) je prilično lepa parica. Šta da radim ?

 

EDIT: Posle 2 dana dobio sam ponudu Spartaka M za Lazovića od 5M€. Joj bože, u kakvoj sam dilemi... Pomagajte...

Link to comment
Share on other sites

Za Addya su ovo odlicni novci no sve ovisi o tome kako si pokriven na toj poziciji i dali ces naci adekvatnu zamjenu za tu poziciju.

 

Lazovica bih za te novce prodao,vidim da je vec 2014 tako da se za pola tog novca moze naci puno bolji regen od njega  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Jako sam blizu odluke da prodam Addya. Em što i ti kažeš, odlični su novci u pitanju, em imam igrača na toj poziciji koji je isto i mlad i domaći igrač (krčmarević, igrač Čukarikčog prirodna pozicija MC, al ja ga ozog ogromne konkurencije koristim na DL kao zamenu Adyju).

 

A što se tiče Lazovića, da dovedem Mesija umesto njega neće mi odmah pručiti partija kao Laza (29 utakmica, 13 golova, 8 asistencija, prosečna ocena 7.5). Al opet, Laza vredi 1.7 miliona a ja dobio ponudu od 5...  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi igram sa partizanom 3. sezonu i imam priliku da za free dovedem neke JACE igrace za nasu ligu... U pitanju su Julio Baptista, Mohamed Zidan i Princ Tagoe. Sta da radim? U ligi nemam mesta za toliko stranaca, a u evropi bi mogli biti velika pomoc. Ponavljam za dzabe dolaze... DA ili NE?

 

I na kraju Partizan stvarno dovede Princa Tagoe u reallife... Na pozakmicu... Prepisuju od mene.  :boks::pokvaren::respekt:

 

Ajde onda da se ostvari i za ovu dvojicu  :D

Link to comment
Share on other sites

Jako sam blizu odluke da prodam Addya. Em što i ti kažeš, odlični su novci u pitanju, em imam igrača na toj poziciji koji je isto i mlad i domaći igrač (krčmarević, igrač Čukarikčog prirodna pozicija MC, al ja ga ozog ogromne konkurencije koristim na DL kao zamenu Adyju).

 

A što se tiče Lazovića, da dovedem Mesija umesto njega neće mi odmah pručiti partija kao Laza (29 utakmica, 13 golova, 8 asistencija, prosečna ocena 7.5). Al opet, Laza vredi 1.7 miliona a ja dobio ponudu od 5...  :bo:

 

adija sam prodao hofenhajmu u trecoj sezoni za skoro 5 miliona a lazovica na pocetku cetvrte za oko 8.5-9 msm benfici.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |