Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača?


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa trenutno mi neide dobro u novoj sezoni, prošlo je 8 kola već imam  3 poraza, sva 3 nesretna i već zaostajem 5 bodova za prvim. Nevjerovatno da Tottenham nije izgubio već 32 utakmice zaredom!!! A nemaju baš nekakvu obranu........ma neznam više šta da radim, na kakve ja kretenske načine gubim tekme.......a što god im rekao na poluvremenu ne pali, apsolutno sam sve probao i ništ ne pali, kad gube onda će izgubit i nemam im šta reći.

 

Btw ako zna netko da mi kaže, kakav igrač postane ovaj wonderkid Chicao? Ja sam ga doveo sa 18.g., 3 godine sam ga slao po posudbama i sad je prvotimac. Dali se razvije u zvijer ili prosječan igrač?

Link to comment
Share on other sites

za koju trojcu da se odlučim?

 

Armand Traore ili Dodo?

 

Martin Zeman ili Ismail Aissati?

 

David N'Gog ili Alan Kardec?

Armand Traore(kod mene razbija u Juveu)

 

Aissati- imam Zemana dobar je,ali Aissati mi je mnogo bolji i poznatiji.

Za ove napadace nisam siguran,ali bih izabrao Alana Kardeca samo zato sto  obozavam Brazilce a dobar je.

Link to comment
Share on other sites

za koju trojcu da se odlučim?

 

Armand Traore ili Dodo?

 

Martin Zeman ili Ismail Aissati?

 

David N'Gog ili Alan Kardec?

 

1. Dodo bez sumnje

2. Ko god je jeftiniji/trazi manju platu

3. Alan Kardec

Ako ti treba lijevo krilo, dovedi Erika Lamelu, na pocetku ga mozes dovesti za 2m, na polu sezoni za 3.5. Poslje ide malo teze ako predje u neki klub.

 

Link to comment
Share on other sites

hvala obojci na savetima... :thumbup:

odlučio sam da zadržim Traorea,dovedem Zemana a i Aisstija,a za napadača još uvek nisam odlučio... :thumbup:

 

1. Dodo bez sumnje

2. Ko god je jeftiniji/trazi manju platu

3. Alan Kardec

Ako ti treba lijevo krilo, dovedi Erika Lamelu, na pocetku ga mozes dovesti za 2m, na polu sezoni za 3.5. Poslje ide malo teze ako predje u neki klub.

 

nisam video tvoj odgovor,ne treba mi levo krilo već klasičan centarfor,nisam na početku prve već šeste sezone.... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ja baš zbog toga ne volim da kupujem regene,jer ima nekih preterano dobrih koji se mogu dovesti za malo novca(uglavnom iz afrike ili južne amerike) i nekako po meni igra gubi draž kada regeni ''nadvladaju'' realne igrače... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ja do sada nikada nisam dobio odličnog igrača iz svog pogona ali sam zato dovodio regene koje inače i ja obožavam. Sećam se trojice. :D Na FM 10 ThankGod Ademola (xD kakvo ime) i neki Daniel a na FM 11 neki Hrvat platio ga čak 11M, mislim da je se zvao Slavko Marić, tako nešto. Sve sam ih doveo u Partizan odlični su bili. Nego čini mi se da se na FM 11 ipak nepojavljuju tako dobri regeni kao na FM 10 gde sam znao da već posle 2 sezone naletim na odličnog regena, sada je to po meni bar jako teško.

Link to comment
Share on other sites

koje bolji...?

 

Federico Marchetti ili Stephane Ruffier...?

 

Cristina Zapata ili Ezequiel Garay...?

 

Kwadwo Asamoah ili Cheikou Kouyate...?

 

Javier Pastore ili Zakaria Labyand...?

 

Federico Macheda ili Miguel Medina...?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |