Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osvojena dupla kruna, plasman u osminu finala Lige Evrope, ušao sam kao menadžer u kuću slavnih.

 

Usput, treba mi desni bek, AML/R.

 

Naravno svi moraju imati srpsko državljanstvo.

Link to comment
Share on other sites

Milinkovic ga ima definitivno, kod mene je odigrao duplo bolje od Jevtica. Samo ga stavi da izvodi kornere (ocena 18) jer je kod mene iz kornera imao 15 asistencija u 12 utakmica. Sto se tice bekova nema tog srpskog beka koji bi mogao da nadomesti odlazak Ninkova, ali bi Todorovski mogao biti blizu, dok je Stanisic nesto slabiji.

Link to comment
Share on other sites

Prodajom Ninkova sam doveo Planića koji je prošle sezone otišao iz OFK Beograda, ali sam i Mikića prodao pa mi treba drugi desni bek. Dok sam na levom krilu jak, imam Tshabalalu koji je možda i najbolji u ekipi, ali nemam apsolutno ni jednu zamjenu za njega. Naravno Milinkovića ću dovesti jer Alena Stevanovića jednostavno ne mogu iako sam pokušao preko 20x. :)

 

Na desnom beku po meni ima Marko Petković, Aleksandar Miljković koji mogu zamjeniti Ninkova ali skupi su jer su već otišli u inostranstvo.

Link to comment
Share on other sites

Bio je na jednogodišnjoj pozajmici u Steaui pa se sad vratio. Ove sezone se nije naigrao jer su u klub stigli Babel, Sulejmani i Wahbi Khazri tako da ni on ni Lazovic nemaju vise toliko minutazu. Ipak, trudim se da dobiju sansu cesto.

Link to comment
Share on other sites

Au koliko sam imao sreće nakon onih gore postova. Uspeo sam Petkovića kupiti za 1,2m i Alena Stevanovića za 1,8m koji je stavljen na transfer listu. Milinković je čini mi se oslabio kod mene trenutno u ovoj 2012/13 godini jako loš za krilnog napadača, ali eto došao je Alen.

 

Inače kod mene Vešović ima najveću minutažu u ekipi, traže ga velikani svaki transfer period dođe po 30ak ponuda.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nemanja Cnoglavac, Uros Vitas. :thumbup:

pokušao sam Crnoglavca ali prihvatio ponudu kluža i otišao kod njih,a rad traži  više od dva miliona za Vitasa...

 

Djordje Jokic,Aleksandar Ignjatovic :cast:

Jokić neće ni da pregovara sa mnom,za Ignjatovića nisam baš siguran koliko je dobar pošto mu je Heading-9 a to su po meni uz marking i tackling tajbitnije ocene za štopere...

u svakom slučaju hvala obojci na predlozima. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Nema na cemu,e sad moguce da je pod novim pecom slabiji Ignjatovic,jer sam ja samo nastavio sejv...

Evo ti  i skrinovi moji. Heading,nemoj da te zavara,jako je dobar u vazduhu,meni je dosta golova iz kornera dao i u odbrani je dobar u skoku. ovo je polusezona 4 sezone. Igrao je uglavnom kao rezerva,ali je bio jako dobar. E sad prodao sam ga,zato sto sam doveo 2 jaca za vece pare...

http://s4.postimage.org/gt9o43qtl/Aleksandar_Ignjatovic_History_Career_Stats.jpg

hosting images

 

Nemoj da te zavara ova forma u nacionalu,jer nisam pravio tu ligu...

 

 

width=450 height=254http://s2.postimage.org/jr7rv8ifj/Aleksandar_Ignjatovic_Profile_Attributes.jpg[/img]

image hosting

 

Ne znam kakve ocene je imao po difoltu,ali evo koliko sam ja od njega izvukao.trenirao je quickness,i neke mentalne ocene,ne mogu tacno da se setim.

 

a da,kod mene je usavrsio desnu stranu za preke potrebe... :D

 

Link to comment
Share on other sites

Mali ne sporazum ja igram 11.3.0.

Kada sam poceo sejv sa Partizanom i kada sam uopste instalirao fm 2011,tada sam ubacio i 11.2.1 pec. i onda kada je izasao novi(11.3),ja sam  njega ubacio i samo nastavio...

 

 

izvinjavam se za off.(nisam ja neki spamer :D )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |