Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

Vidim.Nije loš,dobar je.Iako mu skauti kažu 2,5 zvezdice (kao sadašnji levi bek),mislim da je prilično dobar.

Kad bi mogli da mi ga daju za malo manje pare,cena mu je 80k.Za levog beka imam Miloša Petrovića i Bojana Nezirija,ali se ipak oseća rupa tu ali i po celoj levoj strani.

Levo krilo mi je preko potrebno,igra mi tu Nikola Vujović ali je on amc a ne igram sa amc-om a ne bih da takav igrač sedi na klupi.  :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo da kazem,Zurzinova sam nasao,ali ga znam i iz menadzera(starijih) i preko druga,tj.on je rodjak mog najboljeg druga...

A Deak,provereno dobar,a klasa za druge srpske lige(da ne bude svako svog konja...) :)

mali off.: jesi video Deaka,i koliko kosta kod tebe? ima jedno krilo jovan veselinovic,samo sto kod tebe ima 34 god. hmm

Link to comment
Share on other sites

Andreas Granqvist(Groningen DC) :dada

vidi ga bolje u Groningenu,ne znam da li sam dobro napisao,inace ja ga kupio u Saint Ettenu.

Za levog beka mi stade mozak. Aha,evo jednog potencijala strasnog, Gia Grigalava i Jan Lecjaks(tako nesto se pise,igra za neki vec belgijski klub,mislim Anderleht) a ovaj Grigalava,doveo ga za 1,9m,ali je extra bek,sabija kod mene. :aaa

Mozda budes Grigalavu za manje pare doveo,ali od mene su izvukli maksimum,trazili i vise,ali sam se cenkao.

Link to comment
Share on other sites

Ako imas para dovedi Granqvista,neces pogresiti veruj mi,po gotovu sto je holandska liga,pa mu nece trebati adaptacija,uklopice se odma,a prava je stena. ja sam ga platio 7,25m. Ne volim da cekam nekog fudbalera,jer brzo izgubim strpljenje,vec ga saljem na kaljenje.Ne volim da zrtvujem tim zbog jednog igraca,jos ako ga cekas. :cekam 

 

 

nema na cemu :dada

Link to comment
Share on other sites

Hajduk 3. sezona Desni bek i spic.Pare nisu problem,ali treba mi netko ko ce bit zainteresiran za doc u klub.

DR: Diego Renan, Kabore, Gasama.

ST: Ahmed Khalil, Bogdan Stancu, Vaclav Kadlec, Yaya Sanogo, Bexter, Wendel (mislim iz Sao Paula), Danil Villalva, Kermit Ersamus, Miguel Medina. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

2. sezona sa Radničkim iz Niša,2. srpska liga.

Levo krilo i levi bek su mi potrebni.TB negde oko 50k.

Poželjno je da ima srpsko državljanstvo mada može i stranac.

Pa ajd' ako znate nekog ko ispunjava kriterijume..  :D

 

Probaj nesto sa Nikolom Mojovicem  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Hajduk 3. sezona Desni bek i spic.Pare nisu problem,ali treba mi netko ko ce bit zainteresiran za doc u klub.

DR- jose maria calvo , israel castro , mosquera ,

ST- fabbiani , schechter(shechter) , christian benitez , yurchenko , emmanuel emenike

Link to comment
Share on other sites

Schelotto,Msakni,Maicosuel,Lulinha.

Schelotta sam doveo za dz.u saint-ettienu u drugoj sezoni,a Msakni-a u Partizanu u trecoj sezoni,evo me cetvrta sezona,i razbija,a posto vodim i Tunis repku,igra mi i u reprezentaciji. :cast:

 

ovo su predlozi ko je trazio amr. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |