Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

triban golmana za dortmund na kraju druge sezone,waidenfeller stari a langreak je ipak malo loš za prvu momčad  ??? ???

Adler, Nojer, Guilhermo Ochoa :respekt:, Sirigu, Amelia, Asenjo...Samo da se slozim za Akinfeeva the beast from the east...

P.S. Trebaju mi za Notingem Stoper jedan, zatim DMC ili MC sa dobrim tacklingom(iznad 13), Krila(najvise mi trebaju krila, i to oba), te dva napadaca, jedan brzi(razmisljam o Kadlecu), te jedan robusniji i jaci(Lukaku nece :S)...sve to do 23 miliona, naravno na rate cu uzimati, tako da se imaju 92 miliona, a vjerujem da ce biti jos od prodaje sadasnjih igraca...tako da lova nije problem

Link to comment
Share on other sites

Adler, Nojer, Guilhermo Ochoa :respekt:, Sirigu, Amelia, Asenjo...Samo da se slozim za Akinfeeva the beast from the east...

P.S. Trebaju mi za Notingem Stoper jedan, zatim DMC ili MC sa dobrim tacklingom(iznad 13), Krila(najvise mi trebaju krila, i to oba), te dva napadaca, jedan brzi(razmisljam o Kadlecu), te jedan robusniji i jaci(Lukaku nece :S)...sve to do 23 miliona, naravno na rate cu uzimati, tako da se imaju 92 miliona, a vjerujem da ce biti jos od prodaje sadasnjih igraca...tako da lova nije problem

 

DC - Juhasz , Mangane , Kara

DMC- M'villa , Mandjeck , Shawcross

AMRL-Emana , Tchoyi , Julliene(AML,FC)

FC-brzi Agbonlahor , Gyan ako pare nisu problem i mozda Fred , Christian Benitez ili Eduardo  yo

Link to comment
Share on other sites

Uhhhhh nisam mogao dovesti Derdyoka, ni Kisslinga, ni LLorentea, a ni ostale... nisu htjeli da dodju, na kraju sa doveo Diega Tardelija, pih njega sam tek video nakon sto sam isao na search/players... Hvala svima

Link to comment
Share on other sites

E kakav je Tardelli,znam ga jos iz fm-a 2006,samo ga nikad nisam video kako igra??? Nesto se razmisljam da ga kupim,ali ce mi za njega sigurno trebati vise od 10m  hmm

Link to comment
Share on other sites

E kakav je Tardelli,znam ga jos iz fm-a 2006,samo ga nikad nisam video kako igra??? Nesto se razmisljam da ga kupim,ali ce mi za njega sigurno trebati vise od 10m  hmm

Evo meni odigrao dvije utakmice i dao 4. gola. Za sada je fantastican, vidjecu kako ce da nastavi. Prvi put ga dovodim...

Link to comment
Share on other sites

Martin Zeman!!!  :cast: :cast: Doduse kod mene ga je Metalist kupio prvo,pa su mene posle odrali kada sam ga u 3 sezoni pazario za 6m cini mi se.ali ako neko kod tebe nije kupio mozes za manje pare da ga dovedes,strasno je brz,i kod mene se za njega interesuje Juve. :thumbup: (ovo je sejv sa Partizanom.)

Druga ponuda:  U drugoj sezoni sa Saint Ettienom sam kupio Dusana Tadica,za samo 2,5m,a razvija se ekstra i to u francuskoj ligi,u domacoj bi bio klasa!

Hlousek, Alen Stevanovic! Alena sam doveo u Partizan iako nije u startnoj postavi,podjednako pruza dobre partije kao Zeman.

 

 

ps.ovo je za one ko traze left m,i left w... :D

Link to comment
Share on other sites

Problemi!

ako ima ko kakav savjet oko AZ Alkmaara nek se javi.

igraci u 90% igraju lose,jako los moral,jedna pobjeda u 10 kola( mislim na prvenstvo) u skupini lige uefe sam 1. ima jos 2 kola prije kraja....

koga dovest,prodat.. neam blage.

Link to comment
Share on other sites

Martin Zeman!!!  :cast: :cast: Doduse kod mene ga je Metalist kupio prvo,pa su mene posle odrali kada sam ga u 3 sezoni pazario za 6m cini mi se.ali ako neko kod tebe nije kupio mozes za manje pare da ga dovedes,strasno je brz,i kod mene se za njega interesuje Juve. :thumbup: (ovo je sejv sa Partizanom.)

Druga ponuda:  U drugoj sezoni sa Saint Ettienom sam kupio Dusana Tadica,za samo 2,5m,a razvija se ekstra i to u francuskoj ligi,u domacoj bi bio klasa!

Hlousek, Alen Stevanovic! Alena sam doveo u Partizan iako nije u startnoj postavi,podjednako pruza dobre partije kao Zeman.

 

 

ps.ovo je za one ko traze left m,i left w... :D

 

Koliku platu traže Alen i Dušan ?

Link to comment
Share on other sites

Mala ispravka,Tadic je doveden za 2,1m :dada i prima 20 000 per week :D

Alen Stevanovic 3,3m doveden, plata 13750 jura per week  :D

ako treba neki skrin,slobodno reci,4 sam sezona,pa mozda zelis Alena da vidis kakav je kasnije.

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da su dobri, ali problem mi je što evo ušao sam u drugu sezonu i na kraju želim da dovedem jednog od njih dvojice, ali očigledno da mi uprava neće dozvoliti toliku platu da im dam iako imam budzet za plate sasvim dobar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |