Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da bi dobio vise prodaj nekog igraca, a ovako kupuj na rate :thumbup:

 

To za rate koliko sam razumjeo moze se i prodavat igrac na rate (mislim moj igrac kad idem da ga prodam) ili nisam u pravu ?

Link to comment
Share on other sites

1.) Zavrsio sam sezonu sa Hajdukom na 5 mjestu. Mogao sam biti prvi da nisam poceo gubit zadnje 3 utakmice pri kraju sezone. Pokusao sam da kupim toga "Alan Patrick" samo sto je kostao oko 5 Mil i Borusia Dortmund ga kupi za 6 Mil na kraju.

Imam naraspolaganju oko 1.5 Mil. pa ako mi tko moze reci nekog doborg igraca koji ce da dodje u Hajduk Split a da nije skup i da OK igra. Treba mi obranbeni igrac i polu spica (srednji napadac).

 

2.) Kako sam novi u igri pa neznam sve jos uvjek zanima me kako da dobijem vise novaca od kluba za transfer primjer 5 Mil. ?

 

Pozz i ocekujem odgovor 

 

Kermit erasmus, yurchenko, livaja, banahene(on ti može dobro doć i kao AML)

 

EDIT: kokalovic DC

Link to comment
Share on other sites

Njemu nikada nisam nudio,a sta mislis dal je bolje da kupim Hulka iz Porta ili Alexsisa?

 

Hulk je bolji za ST, ali je po meni Sanchez bolji na AMR i dosta je jeftiniji, ja sam ga platio 9 miliona...  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi treba mi napadac do 8m,eventualno 10m(ali razmislicu).kraj prve sezone(francuska liga1),i dvoumim se. Diego Tardelli ili Nolan Roux.napadac mora da bude eu national. Nolana bi kupio jer je vec u prvoj sezoni nabio 24.gola francuske lige,koju i ja igram,a Tardelli onako,svidjaju mi se ocene ali je 3 godine stariji i plasim se da ga necu moci posle preprodati ako ne bude blistao. Privlaci me Roux,jer je bio u prosecnoj ekipi a opet nabio dosta golova,i kosta 6m a ovaj drugi 5750000.ali je postigao nesto manje golova.(imam ucitanu brazilsku pa mogu da vidim kako igra.). E sad mislim da je u prednosti Nolan jer je francuz i mislim da bi se uklopio odmah.

Dajte neki predlog ako mislite da ima neko treci a bolji od njih dvojice za te pare.Uz napomenu da imam vec Guarcha i Lukaku-a koji su na pozajmici u primeri.i od kojih nisam ocekivao odmah rezultate, ali imam buducnost.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

He,bas njega(Gameira) imam na shortlist,ali je dao samo 5 golova,a i precenili su ga jbm im sve zivo i mrtvo,skaut kaze 15m.pa jesu li oni normalni a duplo je jeftiniji od Rouxa.i probio sam limit koji sam hteo.resio sam ipak Rouxa da kupim njega placam 12m i 20 procenata.

ps.Gamieira sam gledao pre.ali nije me odusevio.a ja sam kriticar na kvadrat. jes da je potencijal veliki,ali tu je negde sa Rouxom. A pogledacu ovog drugog...

Link to comment
Share on other sites

Imam ih sve na shortlist-i,znaci nema koga nisam skautirao,taj Mauricio je strah i trepet,iako ga nemam u trecoj sezoni sa Partizanom.A Kadleca bi ja,ali ga odma treci dan kada sam poceo igru Barsa kupila,da Bog da ga povredio kad budem igrao protiv njih.  :pras: i Sanogo-a znam,imam ga u Partizanu,ali tek stigao...

Kupio sam Roux-a. a vreme ce pokazati da li sam puko,ili dobio...Inace,Maurcio i Araujo nemaju eu...Sva mesta stranaca popunjena :\ Za svaki slucaj tu je Riviere.koji mi je postigao 18 golova,i nenormalno mu skace cena,sada je trenutno 7.5m  :cast:

i Dembele je u paru sa njima. pozz.

 

Ako nekog zanima,okacicu svoju shortlistu napadaca ili neke dr.pozicije pa koji igrac mu se najvise svidja... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |