Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

 

btw, ovo pita moj drug, ja neznam resenje pa mozda vi znate xD

 

Reci drugu da je piraterija zabranjena na ovom forumu.  :thumbup:

 

dex izvini, ali ja netrazim nikakav link.. samo on kaze da je kupio nekoliko puta i da mu nece da se pokrene instalacija, pa pita sta nije uredu ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

tek kupim igrača i onda se dogodi ovo:

 

http://img823.imageshack.us/img823/5915/beznaslovap.jpg

 

kako je to moguće, da smo tako ode, a tek sam ga kupia, šta je najgore platia 150k za njega??

 

Link to comment
Share on other sites

tek kupim igrača i onda se dogodi ovo:

 

http://img823.imageshack.us/img823/5915/beznaslovap.jpg

 

kako je to moguće, da smo tako ode, a tek sam ga kupia, šta je najgore platia 150k za njega??

 

Na zalost, taj bug nisu uspjeli da rijese tako da se to ponekad desava. Ne znam kako, ne znam do cega, ali tako je :(

 

Kako napraviti novog igraca u FM 2011 free agent da bude? :D

 

Otvoris Editor. Load DB. odes na people ili players ( cini mi se), dole ces da vidis add new player, klikni i ispunjavaj podatke. Ako ti bude trebala neka pomoc, javi mi na PP.

 

jel zan iko jeli imaju negdi za skinit brazilske niže lige,želin počet iz same prašume  :aaa

 

ima onaj poznati mt90 fajl,ali neradi,molin pomoć?????

 

Mogu probati da ti napravim, ( ako ti jos treba) ali nece biti pravi igraci, samo pravi klubovi. Poslacu ti link na PP.

Link to comment
Share on other sites

Trazio sam odgovarajucu temu da ne spamujem,nadam se da nisam pogrijesio.

 

Ako imate da mi predlozite nesto drugo sem brisanja fm-a i nove instalacije..recite :D

 

Pojavi se prozorcic

 

XML parsing error

no element found at line 1 of Profil78.xml

Link to comment
Share on other sites

Trazio sam odgovarajucu temu da ne spamujem,nadam se da nisam pogrijesio.

 

Ako imate da mi predlozite nesto drugo sem brisanja fm-a i nove instalacije..recite :D

 

Pojavi se prozorcic

 

XML parsing error

no element found at line 1 of Profil78.xml

 

Ok, sljedi pomoc:

Prvo moras da ucinis "nevidljive" datoteke vidljivim. To radis ovako.

 

XP:

My Computer

'Tools'

'Folder Options'.

izaber 'View' tab i onda 'Show hidden files and folders'

 

Windows Vista and Windows 7:

My Computer

'Organize'

'Folder and Search Options'.

izaberi 'View' tab i onda 'Show hidden files and folders'

 

nakon ovoga:

Windows XP:

1. Otvori “My Computer”

2. udji u : “Documents and Settings\\Application Data\

3. udji u “Sports Interactive” Folder.

4. Izbrisi citav “Football Manager 2011” Folder.

 

Windows Vista and Windows 7:

1. Klikni na “Start”

2. Otvori user( tvoje ime, ime kompjutera) iz pocentnog menija

3. Otvori “AppData” I onda “Roaming”

4. Otvori “Sports Interactive” folder

5. Izbrisi citav “Football Manager 2011” folder.

 

Ako ti nesto ne bude jasno, posalji mi PP

 

naravno, prvo zatvori FM a poslje ovog restartuj komp.

Link to comment
Share on other sites

Zna li netko kako da u editoru napravim novu ligu. Napravio sam sve, pojavi mi se nova država kad idem na new game i ta liga na listi, ali ne bude igriva :S

 

UVEK pre nego što završiš rad u editoru (samo kada praviš ligu) idi na test nation rules da vidiš da nema neke greške. Čim ti je liga na lisit znači da si odradio ali da negde postoji greška.

Link to comment
Share on other sites

Nema greške tu, provjerim to uvijek :) al' me muči što sa advanced editorom nemogu radit preko onog Add Nation Rules nego ima neka zasebna opcija, pa tu vjerojatno neku grešku napravim i liga ne bude igriva, al' vidit ću još, moram to nekako sredit danas :D

Link to comment
Share on other sites

Nema greške tu, provjerim to uvijek :) al' me muči što sa advanced editorom nemogu radit preko onog Add Nation Rules nego ima neka zasebna opcija, pa tu vjerojatno neku grešku napravim i liga ne bude igriva, al' vidit ću još, moram to nekako sredit danas :D

 

kazes da si napravio novu drzavu sa novom ligom ? E onda moras da ubacis sve igrace iz te lige, a to radis ovako:

-Kada biras kakvu hoces db (small, medium, large) imas i custom! Izaberi custom i onda add all players from pa ime drzave. Tad bi trebao moci da igras ;)

 

EDIT: da ne bude zabune  ::love::

Link to comment
Share on other sites

Odradio sam sve kako si rekao. Ali fm11 nema tamo.. Bili su "ostaci" od FM10. Tako da je isti problem. Reinstalacije..brisanje manualno..instalacija na drugoj particiji..ne pomaze nista :)

 

Mora da bude. Ako nema, onda nisi dobro instalirao FM11. Probaj da izbrises ostatke FM10 pa probaj. Zapamti, izadji iz fm, restartuj komp ( start>restart, ne na dugme!), pa tek onda udji u fm11. Ako to ne upali, re-instaliraj FM11, i probaj da udjes. I opet, ako ti izbacuje problem, uradio istu proceduru koju sam ti napisao u zanjem postu. Ako i to ne upali, skini neku uninstaler, i izbrisi FM11 iz registry-ja, pa ga opet instaliraj. Mozda rijesi problem.

Link to comment
Share on other sites

Odradio sam sve kako si rekao. Ali fm11 nema tamo.. Bili su "ostaci" od FM10. Tako da je isti problem. Reinstalacije..brisanje manualno..instalacija na drugoj particiji..ne pomaze nista :)

Jesi odradio clean reinstall?

Ova greška je najčešće vezana za cashe fajlove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |