Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam ide?


Lord
 Share

Recommended Posts

hehe hehe Uzalud se nadas  :thumbup: Sad kad rasprodam ekipu pa kad mi budalasi iz rezerve i u 19 stanu da karaju evropom  :great:

Ninkov za 4,7mill evra

Renatinho za 2mill evra (doveo ga za 275k evra na pocetku sezone)

Mikic za 500k evra...

 

A meni si pricao da ne prodajem nikoga xD:D.

Link to comment
Share on other sites

Vodim Barcelonu.Na polusezoni prvo mesto.Šest boda ispred Reala.E sad,nekoliko igrača mi se žali na squad harmony.Ne znam zbog čega jer imam super rezultate a kad vidim ono u "Confidence" piše da je squad harmony "ok",a ponekad "good"...Nekolicini igrača (Valdes,Iniesta,Pujol) im je moral Very poor.Ja odem u onu opciju na "private chat".Porazgovaram,na lep način,a i dalje "Very poor" i sad hoće da odu iz kluba i traže na transfer listu.Više i ne žele da razgovaraju,neće novi ugovor...Znam da se ovo i dešavalo na prošlom FM.

Šta da radim?Da ih stavim na transfer listu?

 

 

Inače,na polusezoni dovedeni Gareth Bale i Dentinho.Najverovatnije ću da prodam Abidala,a sledeća mi je meta Diego Renan.Čisto da imam zamenu za Alvesa.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da prodajes legende kluba.Pohvali ih posle utakmice i tako jos po nesto,najbolje bi bilo kad bi bio njihov favourite personal.

 

 

Hvalim ja njih posle utakmice,a već mesec dana neće samnom da razgovaraju.Prvo je Iniesta bio "very poor"...Sad je very good,ali i dalje neće na "Private chat" :bo:...Čekaću do kraja sezone.Bitno je da beležim dobre rezultate...I slažem se,ta tri igrača su jedne od legendi kluba i glupo bi bilo da ih prodam.A ukoliko se i dalje budu kurčili,idu oni meni na transfer listu.Naći ću ja adekvatne zamene za njih.U to sam siguran  :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Hvalim ja njih posle utakmice,a već mesec dana neće samnom da razgovaraju.Prvo je Iniesta bio "very poor"...Sad je very good,ali i dalje neće na "Private chat" :bo:...Čekaću do kraja sezone.Bitno je da beležim dobre rezultate...I slažem se,ta tri igrača su jedne od legendi kluba i glupo bi bilo da ih prodam.A ukoliko se i dalje budu kurčili,idu oni meni na transfer listu.Naći ću ja adekvatne zamene za njih.U to sam siguran  :D

 

 

ja trazim da nadograde stadion oni nesto lupaju gube seee

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/3t/x7/2tuVxLQU/serbian-superleague-info.png

facepalm facepalm facepalm Jos nemam pobjede  facepalm facepalm facepalm Igram protiv Jagodine oni 16 suteva ja 1  facepalm facepalm facepalm

 

 

width=450 height=337http://www.dodaj.rs/f/1j/el/4N1OQMJM/european-champions-cup-i.png[/img]

Imao srece protiv CSK al' imao i 2 100% prilike glupi Kaludjerovic sve masa  :lud:

Link to comment
Share on other sites

da nebi mislil da sam zaboravio na vas...hihi  :D...javiti cu vam sa tottenhamom nakon druge sezone....jos ima 8 kola..za sada sam prvi ali mi je arsenal na 1 bod...nadam se da cu osvojiti ligu... :thumbup:

 

sada igram sa real madridom u ligi prvaka u prvoj nokaut rundi...

Link to comment
Share on other sites

Sigurno zbog toga što nijednu utakmicu nisi vodio  .!.:odvala: :odvala:

Samo protiv Metalca i Jagodine  :lud: Te 2 sam izgubio i pala im forma jos mi i Bayern dosao pred Partizan i 2-1 na Marakani izgubim  facepalm Evo sad pobjedio BSK 2-0 u 8. kolu prva pobjeda i to sa igracem vise  facepalm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |