Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam ide?


Lord
 Share

Recommended Posts

@ Sloba:Nemas pojma, ja ispao u polufinalu LE od Palerma, sabio sam sezonu, i uzeo i duplu krunu kod nas.

 

 

@ Zeljka:

Kakav crni Grimsbi?

:lud: Zeljka ???  :odvala:

Ma sinoc poceo doveo sila igraca na trial mislim da se tako zove klub. Grimsby ili tako nesto :D

Link to comment
Share on other sites

Željko@

Tako se zove klub.

 

Paul@

Jbt. to je bio Mančester Siti mene muče manje utakmice koje teže dobijam kao recimo prve sezone dobio Milano igrao nerešeno sa Realom i za malo da ih oboje pobedim u revanšu ali Panatinaikos lagano izlazio na kraj sa mnom. Takođe Stevanović, Vujadinović nisu igrali zbog kartona Hleb najbolji igrač zadnje dve sezone ušao pred kraj meča jer je se tek bio oporavio tako da na JNA očekujem bar bod ako ne i sva 3.

Link to comment
Share on other sites

evo i ja poceo save sa moskovskim armijcima (csk) preuzeo ih tek u julu slucajno ostavio na pocetku da krece od jula trenutno sam 3  zenit me ponizio sa 4-1 posle sjajne serije bez poraza i posle njih poraz i od saturna i tako sam izgubio sansu za titulu msm male  su mi sanse 9 bodova manje od zenita 6 kola do kraja stigli su diego renan i romaleu lukaku koji dolazi kad napuni 18 stigao i zezinho a necid je na pozajmici u atletiko madridu cilj mi je ako ne titula onda liga sampiona osvajanje kupa i bar polu finale lige evrope...
Link to comment
Share on other sites

poceo sam sa napolijem i bez nekih vecih izmena u sastavu mogu reci da su ekstra ako im se ubod prava taktika!  :great: Posle 9 kola drzim prvo mesto sa 8 pobeda i jednom neresenom i imam sve tri pobede u ligi evrope sa tim sto sam preslisao liverpul 5:2 :ohmg:!!! Ne znam koliko je to realno ali kidaju, i da Cavani-ubica :mafia:!!! :great:
Link to comment
Share on other sites

krenu sam sa partizanom  doveo sam songa i cruza prodao bogunovica produzio ugovor stojketu i stevanovicu...... posle 11 kola imam 9 pobeda i 2 neresene ...u ligi sampiona sam u grupi sa interom werderom i zenitom.od intera pukao 3-1 al zato sa nemcima i rusima 1-1 mozda budem 3. ;)

 

sto se tice igraca cleo na 16 tekmi 19 golova :) tomic i babovic su prejaki .... razmisljam cak i o duploj kruni

Link to comment
Share on other sites

poceo s Kopenhagenom ili ti Kobenhavn :D :D

 

 

nakon 6 kola prvi sam s 15 bodova, a sto se LP tice igrao sam protiv Lecha i sa ukupnim rez. 5:2    pros´o dalje, gdje me cek´o Partizan. Kuci samo 1:1, a druga utakmica 2:2. I to Kramaric koji je kod mene na posudbi daje 2 gola, ovaj drugi u 96.  :great: :great: :great:

Link to comment
Share on other sites

evo i meni gotova sezona u prevenstvo drugi sam bio iza zenita u ligi evrope bio u grupi sa D.kievom cirihom i apoelom 5 pobeda i 1 poraz u 6 utakmici kuci od apoela sa drugom postavom prosli ja i dinamo sad idem na benfiku ocekujem tesku tekmu ali i prolaz u kupu idem u 1/2 finala na veliko iznanadjenje volgu nn i tu naravno ocekjem prolaz i osvajanje kupa stigli su jos 2 po meni velika pojacanja Neven Subotic i Paulo Henrique iz Santosa placeni su ukupno oko 23mil ali na rate u planu je Atila Turan mladi francuz i jos jedan veliki talenat mladi pargvajski reprezentativac Medina... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |