Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam ide?


Lord
 Share

Recommended Posts

Treca sezona, Kup UEFA, u kvalifikacijama pao Fenerbahce, u grupi prosli Udineze i ja, ispali Stutgart i Esbjerg, u nokaut fazi izbacim Everton i Spartak Moskvu, dobijem Almeriju u 1/4 finala, prvi mec izgubim 2:0 u Spaniji, drugi mec primim gol u 3. minutu, sto znaci da mi treba pobeda od 4:1 da prodjem. Overload, male takticke korekcije, i onda se desi ovo

 

 

 

http://img571.imageshack.us/img571/9682/proud.th.jpg

Mnogo sam dobar...

Link to comment
Share on other sites

What? Kako si dobio Real sa 5:0? :huh:

 

Inače pritisak mi je na 200 trenutno. Igram ja protiv Man Sitija i sada imao sam nekoliko dobrih prilika i zbog greške golmana primim prvi gol i tako se završi poluvreme. U drugom poluvremenu Lamine Dijara prođe golmana a iza njega nema igrača samo prazan gol ispred njega i on šutira u spoljni deo mreže. :lud: :lud: :lud:  Zatim Tomić ulazi u kazneni i mesto lepo da finišira akciju golom on pravo u golmana. :lud:  Zatim primim drugi gol kao kaznu za promašene prilike i onda utešni gol da Komazec. KAVA  Dijara dobio ocenu 5.7 na toj utakmici. :pras:

Link to comment
Share on other sites

Treca sezona, Kup UEFA, u kvalifikacijama pao Fenerbahce, u grupi prosli Udineze i ja, ispali Stutgart i Esbjerg, u nokaut fazi izbacim Everton i Spartak Moskvu, dobijem Almeriju u 1/4 finala, prvi mec izgubim 2:0 u Spaniji, drugi mec primim gol u 3. minutu, sto znaci da mi treba pobeda od 4:1 da prodjem. Overload, male takticke korekcije, i onda se desi ovo

 

 

 

http://img571.imageshack.us/img571/9682/proud.th.jpg

Mnogo sam dobar...

 

Sad i mene natjera da razmislim da li da igram sa Zvezdom opet ili da nastavim sa Grimsbyem iz 6. Engleske  hmm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |