Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Jelen Super Liga


Miilan90
 Share

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da Partizan i Zvezda za rivale imaju Dinamo i Hajduk kao što i Partizan za rivala kao i Zvezda za rivala imaju Vojvodinu pa mogu da kupujem lagano bilo kojeg igrača od njih i isto važi za Zvezdu. Mnogo puta mi se dogodilo da igrač pređe kod mene a da to nebude zbog para,zadnji primer je Delibašić kojeg su tražili mnogi drugi klubovi ali sam ga ja u Partizan doveo za 1.3 miliona i dao mu platu 40% manju nego što je tražio (Tražio 10.000 a ja sam imao nego me mrzelo da mu dajem toliku zbog drugih igrača da se ne pobune) i on je rado prešao kod mene i rekao da je izabrao Partizan jer mu je to klub koji voli tj koji mu je blizu srca.Tako isto i taj Morales naravno da će na FM preći u Partizan zbog plate a verujem da bi i u RL. Isto i Kleo prešao je u Partizan koji ima sve uslove,nema dugova i najbolji je u Srbiji pre nego što je ostao u Zvezdi koja je grcala u dugovima (i sada ima oko 10 mil). Para vrti tamo gde burgija neće. :)
Link to comment
Share on other sites

Ako Zvezda iskrca 8 milja evra, onda nek ga nose. :)

 

U pravu si. Zvezda je u dugu preko 10 miliona a Partizan nema te pare (Real Life). (Na FM bi ga lagano doveo zahvaljujući ratama jer Partizan ima preko 5 miliona za transfere dok Zvezda svega malo više od 1 miliona)

Link to comment
Share on other sites

Joj sto sam uzeo Amr Zakija,igrao prosle sezone u Wiganu ja ga doveo za 2.5 miliona...i ladno hteo da dodje :D

A kod mene Zvezda se bori za opstanak, tako da toliko o velikoj Zvezdi   ::tease::

Sam si rekao Velika Zvezda! Eto vam ga na  .!.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

U pravu si. Zvezda je u dugu preko 10 miliona a Partizan nema te pare (Real Life). (Na FM bi ga lagano doveo zahvaljujući ratama jer Partizan ima preko 5 miliona za transfere dok Zvezda svega malo više od 1 miliona)

 

Brate znas ti koliko je 1 mill??? Ja mogu stim da zivim do kraja zivota a vjerujem i ti!

Link to comment
Share on other sites

pa ja covjek misli da ima sad trenutno Bog zna kakve igrace.....onaj manđukić nek bude sretan ako se do dugopolja progura xD....mogo ga je vec davno prodat za 7M al nece oce on 21 xD

 

On ti može i Blatnjaka uvaljat za dvije milje da on odigra 3 dobre tekme.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad poceo sa Partizanom. 3 milke na pocetku, al dovoljno. Prodao jos par mojih rtrda za ukupno par milki i poceo sa dovodjenjem naravno NA RATE... Par najvecih imena su Kikin Fonseca (oko 1.5M), Pablo Mouche, Cristian Mora, Villafuente, Waldo Ponce, Marco Ingrao i jos pad Brazilaca svi dm/mc... Postavljam SS-ove ovih dana
Link to comment
Share on other sites

jel znate spica za zvezdu do 5 mil???

 

Buraz samo PABLO MOUCHE... veruj mi... A kazu da se moze dovesti na polusezoni i Artem Milevskyi. Jos jaci, meni u Werderu VRH... Pa ti vidi... I srecno

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |