Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Jelen Super Liga


Miilan90
 Share

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vodim Zvezdu,2 sam sezona ali sam bio igrao nereseno sa Metalcom 1-1 (koji je prvi na tabeli),i iznervirao se i izasao iz igrice i uinstall...Inace na kraju prve sam zavrsio 5 na tabeli i osvojio kup..Inace u Zvezdi mi se odlicno pokazao Smolarek...Takodje sam doveo Pejcinovica iz Rada

Pa najbolje je da napisete cele sastave da se posavetujemo :)

Ja ovih dana planiram da krenem ispocetka...

Link to comment
Share on other sites

Ili ti baguje FM ili ne znas da igras :P

 

Ja sa Zvezdom ubedljivo prvi, kup polufinale sad treba da igram i polufinale LE sa Evertonom sad treba da se igra :)

 

A Lekic inace razbija plus cena na pocetku kod mene mu je 2 miliona pa ti vidi :) A od igraca doveo sam Glaubera (slobodan DC ), Antunesa ( Roma Reservs DL ), Ivan Rogac ( Mladje kategorije, ML/ MC ), Kaviedes ( ST, slobodan ), Kuffre ( Slobodan, DC ) , Jestrovic ( ST, slobodan ), Amusen ( FC ), Zezinho ( AML dolazi na kraju sezone), Disljenkovic ( GK , Donjeck  za miliona ) :) Plus Obric, Perovic, Lazovic i Ninkov napreduju ko ludi, a da ne pricam o Lekicu :D

 

Ako ti treba taktika potrazi na netu pa vidi sta ti najbolje odgovara :) Ja igram 4 - 2 - 4 ( jer imam dobra krila ) :)

Link to comment
Share on other sites

Ili ti baguje FM ili ne znas da igras :P

 

Ja sa Zvezdom ubedljivo prvi, kup polufinale sad treba da igram i polufinale LE sa Evertonom sad treba da se igra :)

 

A Lekic inace razbija plus cena na pocetku kod mene mu je 2 miliona pa ti vidi :) A od igraca doveo sam Glaubera (slobodan DC ), Antunesa ( Roma Reservs DL ), Ivan Rogac ( Mladje kategorije, ML/ MC ), Kaviedes ( ST, slobodan ), Kuffre ( Slobodan, DC ) , Jestrovic ( ST, slobodan ), Amusen ( FC ), Zezinho ( AML dolazi na kraju sezone), Disljenkovic ( GK , Donjeck  za miliona ) Plus Obric, Perovic, Lazovic i Ninkov napreduju ko ludi, a da ne pricam o Lekicu :D

 

Ako ti treba taktika potrazi na netu pa vidi sta ti najbolje odgovara :) Ja igram 4 - 2 - 4 ( jer imam dobra krila )

Ne bi bilo lose neki SS da okacis.
Link to comment
Share on other sites

Pre bi rekao da ja ne znam da igram nego da mi baguje FM :).Secam se pre kad je Jestrovic igrao u Zvezdi(pre par sezona),niko nije hteo da ga kupi i za dzabe tako da ga nikako nebi doveo...Takodje sam skontao da mozed da dovedes dosta dobrih igraca samo ti treba kesa a meni niko nije hteo da kupi igrace :(.Basta isto hoce da dodje u Zvezdu za milionce :)
Link to comment
Share on other sites

Ja sam doveo Aleksica iz Vose, decko ne da razbija, vec ubija, dao sam im oko milion i jos Subasica, isplatilo se itekako. Doveo sam Perovica iz Bazela, Vukovica i Pejcinovica iz Rada.

 

Ako oces free igraca, kada pocinjes doveci sledece:

 

Daner Pachi

 

Namouchi

 

Fredson

 

Fabiano

 

Evandro

 

Jancarlos

 

Marcelo Costa

 

Ovi momci ce da ubijaju, i na njima vec posle polusezone mozes da zaradis da dovedes Vukovica, Pejcinovica, Aleksica.

 

Punosevac iz Napretka je extra igrac al nece u Zvezdu, nema sanse.

Link to comment
Share on other sites

I ja vodim zvezdu i ako je Pizon bude vodio kao ja nece biti kraja nasoj sreci... Odigrao sam 1.5 sezonu. U prvoj sam uzeo titulu, iz kupa sam brzo ispao. Nisam usao ni u LS. Sada na polusezoni sam cetvrti, zaostajem 3 boda. Prosao sam grupe LE, sada igram sa Galatasarayem. A pojacanja su mi strasna... Sada sam doveo Lukaku iz Anderlehta ( 5M ). Napadac je, 17 god. Ocene su mu strasne... Doveo sam i Marca Verrottija iz druge ili trece italijanske lige (3M). Cim je dosao gurno sam ga u prvi tima, na 2 utakmice dao 3 gola ( jedan sa vise od 35 metara ). Igra i za Italiju U21. Jos sam doveo i Levl-a, AM. Ima odlican long shot i tehniku. Prodao sam Ignjata, a zamena mu je Silvinho iz Sao Paola. I on je dobar igrac samo negoze da se navikne na Bgd. Tu su jos i Tadic i Aleksic ( kostali su me 5M ), Neves ili tako nesto...21 god. odlicne ocene, doveo sam ga iz Brazila. On mi je malo nejasan, u rezervama na 15 meceva da 13 golova, a kad ga stavim u prvi tim katastrofa. Bilo bi lepo ako bi neko mogao da mi objasni zasto to. Ima tu jos par igraca koji tek treba da se pokazu. Do sada sam pustio Perketa 1.5M, Castila 2.8M, Ignjata 2M, Issu 750k, i jos mnoge koji nemaju ni C.A. ni P.A. Eto toliko.
Link to comment
Share on other sites

I ja vodim zvezdu i ako je Pizon bude vodio kao ja nece biti kraja nasoj sreci... Odigrao sam 1.5 sezonu. U prvoj sam uzeo titulu, iz kupa sam brzo ispao. Nisam usao ni u LS. Sada na polusezoni sam cetvrti, zaostajem 3 boda. Prosao sam grupe LE, sada igram sa Galatasarayem. A pojacanja su mi strasna... Sada sam doveo Lukaku iz Anderlehta ( 5M ). Napadac je, 17 god. Ocene su mu strasne... Doveo sam i Marca Verrottija iz druge ili trece italijanske lige (3M). Cim je dosao gurno sam ga u prvi tima, na 2 utakmice dao 3 gola ( jedan sa vise od 35 metara ). Igra i za Italiju U21. Jos sam doveo i Levl-a, AM. Ima odlican long shot i tehniku. Prodao sam Ignjata, a zamena mu je Silvinho iz Sao Paola. I on je dobar igrac samo negoze da se navikne na Bgd. Tu su jos i Tadic i Aleksic ( kostali su me 5M ), Neves ili tako nesto...21 god. odlicne ocene, doveo sam ga iz Brazila. On mi je malo nejasan, u rezervama na 15 meceva da 13 golova, a kad ga stavim u prvi tim katastrofa. Bilo bi lepo ako bi neko mogao da mi objasni zasto to. Ima tu jos par igraca koji tek treba da se pokazu. Do sada sam pustio Perketa 1.5M, Castila 2.8M, Ignjata 2M, Issu 750k, i jos mnoge koji nemaju ni C.A. ni P.A. Eto toliko.

Tu ti je odgovor na tvoje pitanje

 

Daj stavi neki SS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |