Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Jelen Super Liga


Miilan90
 Share

Recommended Posts

@Vukasin995:Milevskyi je čučno kod mene u tim u prvoj sezoni u januaru,za sumu od 7 miliona evra(pola miliona odmah na ruke,a 6,5 m na rate na 4 godine sa procentom od iduće prodaje od 25%).Nikolić je u četvrtoj sezoni bio oko 4 miliona ali sam mogao da izvučem i 6 da sam htio,ali najbolje ga je zadržati što duže,i stalno ga forsiraj u prvoj.Ja sam mu čak dodao i par pozicija na treningu,pa je na kraju bio dobar i kao krilni napadač.Kolarov je došao dvije sezone prije kraja moje karijere u Zvezdi..i odigrao je dobro :D
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E,nema šanse da postavim išta jer mi računar nije u najboljem stanju,ali kad popravim staviću.. :great: Ne igram ja nešto posebno tu taktiku,al što se tiče Ninkova i Milovca..ja sam Pavla prodao za tri miliona i pritom doveo Bastu na posudbu,a za to vrijeme sam afirmisao Milovca;Njih dvojica su skoro slični poslije..moj prijedlog je Milovac :boks:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja poceo sa Partizanom...doveo Kizita iz Vojvodine,Moralesa iz Dinama Zagreba,Edisona Mendozu iz Colo Colo-a :)

Sva 3 igraju vrhunski...ali Diarra je objasnio neke stvari najbolji je strelac LS...bio 3 u grupi i igrao posle cetvrfinale LE...i sad razmisljam kako da se pojacam ???KAVA

Link to comment
Share on other sites

Ko da to njemu kaj znaći, znaći Kramariću Butini i ostalima... On je Ćileanac i ovo mu je usputna stanica u daljnjoj karijeri. :)

+1. Isto tako je Cleo prešao iz Zvezde u Partizan. On je brazilac i rivalstvo njemu ništa ne znači.

Link to comment
Share on other sites

 

+1. Isto tako je Cleo prešao iz Zvezde u Partizan. On je brazilac i rivalstvo njemu ništa ne znači.

 

+1. Preduhitrio si me. Baš sam ja to hteo da napišem. Strancima u balkanskim državama ništa ne znači rivalstvo a i Partizan i C. Zvezda imaju za oko 500-600 veću reputaciju od Dinama i Hajduka tako da kada gledaš iz FM ugla logičan potez Moralesa.

 

Samo mi nije jasno kako su ga prihvatili u klubu navijači. Znam da nekada hoće da se bune kada dovedeš igrača iz rivalskog kluba.

Link to comment
Share on other sites

Ne kazem da ne bi presao zbog rivaliteta nego zato sto je Partizan ko kurac, da je u Zvezdu i nekako al u Partizan :oOo:

 

Pogledaj Partizanovu omladinsku školu na FM i Zvezdinu. Pogledaj ocene Partizanovim igračima i ocene Zvezdinim. Ja lagano ubacujem Miličića,Krnetu,Grumića,Prelića,Jojića,Šćepovića,Poparu i igraju neverovatno dobro. Popara i Krneta čak imaju i mesto standardnog igrača na startu prve sezone a to nije sigurno što je Partizan kako ti kažeš ko kurac već zato što imamo najbolju omladinsku školu na balkanu i drugu u evropi posle neprikosnovene škole Ajaxa. Iz nje su izašli sada već mnogi dobri igrači koji igraju po evropskim klubovima. Ajde neka mi neko nabroji tri dobra igrača koja su u zadnje tri godine izašli iz Zvezdine škole i dobro se prodali? Zatim trostruki osvajači lige zaredom i dva kupa u zadnje dve sezone. Zvezda ima samo jedan kup i to od ove sezone pobedom nad Vojvodinom. Prošle sezone više od 20 poena prednosti na kraju smo u ligi imali od Zvezde. Činjenica je da Partizan ima najbolji tim kako u Srbiji tako i na balkanu a o omladinskoj školi i da ne pričam. Dokaz da je FM realan jeste što je Partizan isto tako jak i na njemu. Pozdrav za tebe i molim te javi se kada Hajduk,Dinamo ili Zvezda nadigraju bogataški Fenerbahče,proda igrača u Man Utd direktno ili pobedi Šahtjor koji leži na parama za razliku od Partizana. Možda ništa značajno ne radimo u Evropi ali zato redovno igramo a ove sezone ćemo nadam se igrati i LŠ ako ništa opet sigurno LE dok gde su tu Zvezda i Hajduk? Dinamo je jedini koji je samo naša bleda senka ali trude se,trude i to moram priznati. Ovo sam morao napisati,ko izbriše ćelava mu keva. BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Cekaj kako je prosao Tosic koji je direktno otisao u ManUtd?Zasto Ljajic ne ode u Utd?

 

Tošić je najbolji igrač Kelna i ostaće tamo. Ljajić bi prešao ai je problem reprezentacija u koju nije pozivan. I da što se tiče Zvezdine škole u RL jadna je,tj bedna. Gube u svim kategorijama od Partizana a posle Partizanove škole u Srbiji su najbolje Radova i OFK-ova. Toliko o tome. Ti što menjaš češće nickove nego čarape na nogama ne kenjaj.

Link to comment
Share on other sites

 

Pricaj ti sta hoces taj jadni Morales najbolji asistent ekipe :P

 

Pogledaj Partizanovu omladinsku školu na FM i Zvezdinu. Pogledaj ocene Partizanovim igračima i ocene Zvezdinim. Ja lagano ubacujem Miličića,Krnetu,Grumića,Prelića,Jojića,Šćepovića,Poparu i igraju neverovatno dobro. Popara i Krneta čak imaju i mesto standardnog igrača na startu prve sezone a to nije sigurno što je Partizan kako ti kažeš ko kurac već zato što imamo najbolju omladinsku školu na balkanu i drugu u evropi posle neprikosnovene škole Ajaxa. Iz nje su izašli sada već mnogi dobri igrači koji igraju po evropskim klubovima. Ajde neka mi neko nabroji tri dobra igrača koja su u zadnje tri godine izašli iz Zvezdine škole i dobro se prodali? Zatim trostruki osvajači lige zaredom i dva kupa u zadnje dve sezone. Zvezda ima samo jedan kup i to od ove sezone pobedom nad Vojvodinom. Prošle sezone više od 20 poena prednosti na kraju smo u ligi imali od Zvezde. Činjenica je da Partizan ima najbolji tim kako u Srbiji tako i na balkanu a o omladinskoj školi i da ne pričam. Dokaz da je FM realan jeste što je Partizan isto tako jak i na njemu. Pozdrav za tebe i molim te javi se kada Hajduk,Dinamo ili Zvezda nadigraju bogataški Fenerbahče,proda igrača u Man Utd direktno ili pobedi Šahtjor koji leži na parama za razliku od Partizana. Možda ništa značajno ne radimo u Evropi ali zato redovno igramo a ove sezone ćemo nadam se igrati i LŠ ako ništa opet sigurno LE dok gde su tu Zvezda i Hajduk? Dinamo je jedini koji je samo naša bleda senka ali trude se,trude i to moram priznati. Ovo sam morao napisati,ko izbriše ćelava mu keva. BOKICIC

 

objasnio si brate :)

Link to comment
Share on other sites

Pitam zasto nije ostao u Manchsteru ipak je on izravno iz Partizana otisao u Manchster a nijedan Zvezdin igrac nije? A sto ga jebe reprezentacija,mislim na Ljajica.Ja sam cuo da je Ferguson rekao da ima boljih igraca u podmladku od njega pa nece da trosi pare.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |