Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Jelen Super Liga


Miilan90
 Share

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Kolki je TB Zvezdi?

ja mislim da je u prvoj sezoni 2-3 miliona

 

 

u prvoj sezoni 1.6miliona  je kod zvezde budzet ja trenutno vodim zvezdu ispao  sam u kvalifikacijama za ligu evrope dobio sam makabi haifu u prvenstvu sam trenutno treci iza javora i  bsk borce,sto se tice  igraca slavko perovic je suvo zlato igra ekstra jevtic je dobar dok lekic daje golove kada je najpotrebnije malo sam slab u defanzivnoj liniji dao sam sansu savicu i vranesu da igraju  a sto se tice veznog reda  nisam puno trosio na parama doveo sam samo jednog igraca amusan onaj nigerijac fino igra i jedno pitanje da li ce onaj bek radovanovic postati vredan igrac

Link to comment
Share on other sites

Ventus, kako znaš...da neigraš možda sa zvezdom... :kee:

 

Nego Prez evo ti ss, pa sam sam proceni kakav je igrač.

http://img534.imageshack.us/img534/5764/27stefanradovanovic.jpg

I pošto ja sa Zvezdom sada igram 6-7 sezonu savetujem ti da neprodaješ Lazovića, Mrkelu, Perovića, Savića i vranješa...svi će se razviti u strešne igrače... Ja sam se o Savketa ogrešio, prodao sam ga palermu u drugoj sezoni za 2mil., sada vredi 8... :pras:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja sam u Zvezdi proveo svoje najbolje godine menadžerske karijere.Odigrao sam šest sezona i uzeo 12 duplih kruni,što je 100% učinak u JSL.Imao sam dva četvrt finala LE i u oba ispao,od Galatasaraja i Milana,tri puta sam prošao grupe LŠ,i šeste sezone uzeo pehar LŠ.Znam samo da sam se većinom bio bazirao na igrače iz JLS i druge srpske lige.Afirmisao sam dosta igrača i na njima zaradio najmanje 30 miliona u 6 godina provedenih u klubu.Od stranih igrača najviše su pokazali Fidel Martinez,Artem Milevskyi,Tijani Belaid,Andrenzinho,Bojinov,Lopez...Po osvajanju LŠ prodao sam Martineza(33 miliona) u Čelsi,i Artema u Milan(27 miliona evra),i Lopeza u  Romu(4 miliona),a onda sam odlučio da napustim klub i posvetim se stvaranju nove sile,pa sam tako dobio posao u Suwon Bluewingsu,gdje vodim klub već dvije sezone i imam 2 pehara domaćeg šampionata,dva Kupa i dva pehara pobjednika Azijske Lige Šampiona.

Šampionska postava Zvezde:

Stojković-Kolarov,Vilotić,Mitrović,Zoran Milovac-Milan Pršo,Marko Nikolić,Dušan Tadić-Martinez-Lopez,Milevskyi.

U finalu je pao Juventus na Old Trafordu rezultatom 1:0,a jedini strijelac bio je Milevskyi...ovo je dosad najbolje što sam odigrao na FM-u sa Zvezdom,s obzirom da sam na FM09 prošle godine uzeo finale tada Uefa Kupa ali tek nakon devete sezone provedene u Zvezdi.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |