Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Najava FM 11


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

ja imam quad core 2.4 Ghz i 4 rama i sve mi normalno naravno radi...radice ti normalno.....a ako hoces da ti radi bas normalno, nabudzi samo ram i to je to..

I ja sam to mislio,ali sam se zajebao :D :pras:.Vazna je ram memorija,ali ne kao procesor sto je vazan za brzinu rada :thumbup:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja imam quad core 2.4 Ghz i 4 rama i sve mi normalno naravno radi...radice ti normalno.....a ako hoces da ti radi bas normalno, nabudzi samo ram i to je to..

 

Prošle godine pre izlazka FM 10 to sam i hteo, ali ambicije su nestale; prvo imam mesta za ukupno 3GB, ali za stariji, DDR Ram. "Stručnjaci" su mi savetovali  međutim, da ovaj kompjuter (4 godine star) može biti stabilan samo sa ukupno 2GB, sad ti veruj...  :>( Tako, da onda nije bilo ništa... Probati ču demo i čekati odzive kad igra izlazi.

Link to comment
Share on other sites

FM 2011 Minimum System Requirements for PC are:

-OS of Windows Vista/XP or Windows 7

-Processor of Vista/Windows 7; 2.0 GHz/ XP 1.4 GHz

-Memory of Vista/Windows 7; 1GB Ram/ XP; 512MB RAM; 2GB free hard drive space

-Video Card of 128MB NVIDIA FX 5900 Ultra; ATI Radeon 9800; Intel 82915G/82910GL or greater.

 

To je minimum i  nije puno  :thumbup:

Za minimum imam sve sto je potrebno  :great:

Link to comment
Share on other sites

Kako znas da izlazi sa koji sat demo?

Odkuda ti ta informacija i molio bih link do tog posta/bloga il čega već.

 

Demo je vec izasao, samo sto ga poseduju Admini pojedinih sajtova o FM, oni koji ga testiraju.

Na jednom forumu su odlucili, uz dozvolu SI, da podele sa nama sve novosti i slike iz FM11 i obecali su da ce okaciti demo najkasnije do kraja sedmice.

Mada su dodali da bi se to moglo desiti i za par sati, iskreno ne vjerujem posto mislim da se radi o triku da se privuku posete...

Ako vas zanima neki SS, videcu dal ima pa cu postaviti.

Uglavnom grafika je ista kao u FM10.

Link to comment
Share on other sites

bojsa takve informacije ne smeš iznosit.Al eto kad si već rekao.Ovo sto si napisao istina je.

Tačno. Sve slike koje su dosada kačene a ne nalaze se na zvaničnom SI-evom sajtu se smatraju ilegalnim sadržajem i čuo sam da će protiv pojedinaca biti pokrenuti sudski postupci.

Link to comment
Share on other sites

Tačno. Sve slike koje su dosada kačene a ne nalaze se na zvaničnom SI-evom sajtu se smatraju ilegalnim sadržajem i čuo sam da će protiv pojedinaca biti pokrenuti sudski postupci.

 

Neki admini imaju dozvolu od SI-a stavljati ss-ove kako bi privukli nove kupce originala,stranice tipa fm-base.

Link to comment
Share on other sites

to nije demo nego beta verzija igre .Demo je nešto drugo ,u demu imaš samo par igrivih nacija  zavisi od demo verzije da je vanilija i kako su se več zvale

 

 

Rosqe ajde na MSN

 

Kod njih pise da se radi o Demo verziiji igre i da su je dobili 7.Oktobra u 13 casova po CET vremenu :D

Inace radi se o zvanicnom forumu Si za jednu zemlju i naravno imaju dozvoli SI za postavljane slika i opis demo igre.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |