Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Madridista
 Share

Recommended Posts

Ne mogu nešto se u igri prominilo jer pokazuje i da mu je CA I PA 0, šta je nemoguče i da je cilu godinu ozljeđen

EDIT: A vidi ovo imam autosave krajem 12 miseca i pokazuje mu da je PA 178, imam jos jedan autosave krajem prvog kad sam ga več doveo i pokazuje PA da je 0.

Ko tu koga j***

Edited by Cris
Link to comment
Share on other sites

Nažalost obrisao sam to... :(

Što se tiče editora, skinio sam FMEL jer mi je trebalo da vidim kolika mu je ocijena za ML poziciju( jer kad sam ga postavio onaj krug šta stoji kraj igrača na formaciji bio malo više od pola)drugo nisam ništa dirao..

Ako je do toga onda je moja greška, ali kad odigram još misec dana, vidit ču oče li mu ocijene past, pa ču javit

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zanima me jedna stvar. Kupio sam jednog igrača kojem je klauzula ispod 3 miliona,a cim potpise za mene vredi preko 9, skoro 10 miliona.


Posto mi nije u prvom planu za moj tim, a ocito da mogu da zaradim na njemu, ja sam izabrao u njegovom ugovoru, malu platu, recimo 30 000, a do sad je imao mislim 35 000, ali sam stavio posle 30 utakmica za moj klub da mu je plata maksimalna.Ostavio sam ga jos jednu sezonu u njegovom timu jer je key player, a ja imam problem da mu nadjem klub,iz drugog sejva sam video da ga nece niko jer se upravo pridružio mom klubu.


Moje pitanje je sledeće:


Ako on odigra na pozajmici 30 utakmica,posle sezone ili dve, da li znači da će plata da mu bude koliko sam mu stavio, ili to važi samo ako odigra za moj klub 30 utakmica?


 


Hvala!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ovisi šta želiš. ako hoćeš neko kup natjecanje u zimskoj pauzi onda zaigraj ovo

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/16626-monarch-cup-by-fm-balkan-research-team/

 

ako želiš pravu ligu iz koje će se kvalificirat u europu onda najbolje da napraviš preko neke postojeće lige. ali pri tome očekuj razne probleme jer se postojeće lige ne mogu ukinuti i u njima moraš ostaviti bar po 4-5 klubova (bilo kojih možeš i neke iz najslabije lige te države) da se ne sjebu euro natjecanja. toj ligi na kojoj radiš povećaj malo euro koeficijente ako hoćeš da ima više predstavnika u europi. pazi ako želiš da se ispada/ulazi u tu regionalnu ligu da ćeš morat sredit i klubove u drugoj ligi itd. itd.

 

ako nemaš barem neko minimalno iskustvu u editoru satrat ćeš se, a nećeš uspit napravit željenu stvar. tu sam ti napisa neke osnovne smjernice, a za dalje info ako te zanimaj pitaj ovdje u temi ili na ovoj temi kad počneš radit:

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/16628-zahtjevi-za-db-i-nove-lige-te-pomoc-u-editoru/

Link to comment
Share on other sites

da ti ode odgovorim na pitanja iz pp-a ako još nekome zatreba, a možda ti ovdje i još tko pomogne

 

Pričali smo o ovoj ligi kaj bi napravio. Znači trebao bi npr uzeti Hrvatsku ligu i sve promjeniti u njoj. Staviti nove klubove, promjeniti naziv i tako te stvari paziti da mi ne ostane manje od 4 kluba da mi se Europa nebi zeznula?! I povećati malo koeficjent i tako. A kaj da radim sa ovima ligama gdje ću uzeti sve te klubove. Jer sam mislio i drugu ligu napraviti još. :D

 

 

da to je to za početak. vjerojatno će iskočiti još poneki problem ali o tom po tom. ne mogu se sad svega sjetit. tim ligama gdje ćeš uzeti sve klubove samo prebaci par klubova (najbolje one sa najnižom reputacijom) iz najniže (obično lower league) te države, u prvu ligu te države tako da uvijek ostane npr. u prvoj češkoj ligi par(min 4-5) najjadnijih čeških klubova.

 

nije ti loše tim prvim ligama koje ostanu (češka, mađarska itd.) smanjit reputaciju na 1 i euro koeficijente na 0. tako ćeš ih natjerati da kroz sezonu-dvije budu na razini san marina i da tih par najjadnijih klubova ispadne u onom prvom pretkolu u europi.

 

toj svojoj regionalnoj ligi namjesti euro koeficijente po državi koja ima broj predstavnika u europi kakav bi ti htio. npr. ukrajina ima 2 u lp čini mi se pa prepiši u tu novu ligu npr. ukrajinske euro koeficijente ako ti odgovara da imaš 2 predstavnika u lp...

 

i ako ti se čini da sve radi, testiraj barem dvi sezone na holiday da nebi bilo crashova i dobro pogledaj je li sa euro natejcanjima sve u redu (da nisu prestala ili ubacila neke lijeve klubove u skupine)

Link to comment
Share on other sites

ne radi ti hrvatska jer ili nisi dobro napravio nation rules ili ga uopće nisi radio (ako nisi, moraš). euro koeficijenti se uređuju čini mi se na naciji. znači u editoru pod nation nađeš hrvatsku i tu urediš euro koeficijente. najbolje ti je da se ovdje informiraš korak po korak ako si potpuni početnik. ovo je pisano za fm12 ali bit stvari je ista:

 

http://www.fm-balkan.com/forum/forum/1027-fm-editor-tutorijali/

Link to comment
Share on other sites

To znači da prvo moram napraviti taj nation rules tek onda klubove premještati? :) ovo kaj si dao je super...

 

PS. Kad radim ovaj nation rules jer ga nisam napravio. Kad dođem do Divisions ne želi mi pokazati te lige koje moram ubaciti.

Edited by cindra20
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |