Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Madridista
 Share

Recommended Posts

Helpp,..doveo sam humama tariqa,.potencijal veliki,.al kad ga stavim da igra, puna kondicija na pocetku, na poluvremenu ga moram vadit jer mu kondicija padne ispod 60% ,.i nema sanse da odigra 2 utakmice u tjednu zaredom,..sto da radim,..ima staminu 8,..strenght 8,..a nece da mu tutora stavim,.imam 2, nijednog nece,.a zao mi ga pprodat za male pare kad za 2-3 sezone mogu dobit peterostruko vise..

Link to comment
Share on other sites

Stavi mu Individual training na ''Stamina''. Premjesti ga u mlađe kategorije par utakmica da dobije Match fitness na 100% i onda će ti moći igrati više utakmice, doduše ne cijele jer mu ipak stamina nije ogromna, ali s vremenom će to doći :)

match fitness mu je na 100%,.odigrao je dosta utakmica za mlade,a za seinorsku momčad 10ak,.igrao bi vise,al nemogu ga stavljat zbog condicije,.jako brzo pada,.a kako da mu tutora dam?il ga on nece,il njega nece
Link to comment
Share on other sites

Ides na igraca, imas gore development pa ides na trening i ima u donjem desnom uglu moguci tutori za njega ali gledaj ko ima sto veci determination i nikad da tutor ima manji od igraca jer ce ga unisitit. Neki jednostavno nece zeliti raditi s njim sto se ne podnose ali pokusaj ih nagovoriti :D

Link to comment
Share on other sites

Ides na igraca, imas gore development pa ides na trening i ima u donjem desnom uglu moguci tutori za njega ali gledaj ko ima sto veci determination i nikad da tutor ima manji od igraca jer ce ga unisitit. Neki jednostavno nece zeliti raditi s njim sto se ne podnose ali pokusaj ih nagovoriti :D

ma kakvi,nema sanse,il ovaj nevoli njega,il obrnuto,.bit ce mi zao ako propadne -.-,.posla sam ga sad u U19 i derno im fittnes na high,mozda se stamina poboljsa u iduce pola god,.pa ce na posudbu.mozda ga spasim kako xD
Link to comment
Share on other sites

match fitness mu je na 100%,.odigrao je dosta utakmica za mlade,a za seinorsku momčad 10ak,.igrao bi vise,al nemogu ga stavljat zbog condicije,.jako brzo pada,.a kako da mu tutora dam?il ga on nece,il njega nece

 

ako mu je natural fitness ispod 10, nema od njega nikad ništa. može ti igrat svako drugu utakmicu i koristit ga samo u zajebanim utakmicama da riješi, ako ima prebolesne ocjene. ja inače ne dovodim igrače koji nemaju nf bar 11

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |