Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Madridista
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Football manager 2015 15.1.3f572980 (update) has stopped working

ovo mi izbaci prilikom otvaranja fm-a. Do dana današnjeg sve fantastično radilo i sada ovo :crying: Pokušao sam obrisati cache folder i preferences files i opet nece! Reinstalirao sam igru i opet isto, šta da radim?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav momci!
Krenuo sam sa Barcelonom trenutno sam u martu mjesecu i prevalio sam dosta u sezoni prvi sam u LaLigi, osigurao prolaz u osminu finala nažalost ispao sam iz Spanskog kupa ali nema veze

I pred utakmicu protiv Schalke-a u osmini finala Lige prvaka najednom mi se forma igrača poslabšala da je dosla do "absymal" igrači su bili u totalnom rasulu dolazi utakmica sa Schalkeom igra nepovezana isto kao da bi pokupio 11 igrača sa neke ulice i da igraju i tu utakmicu izgubim 7:2 što je definitnivno uzrok tome loša forma igrača ne znam zašto pola sezone forma igrača je bila "Superb" i "Very Good" što mi je uspjelo sa tom formom nanizati i 10 pobjeda zaredom pa napravim remi i opet 4-5 pobjeda zaredom... Nije mi krivo što sam izgubio 7:2 al ajde da sam izgubio od Real Madrida, Chelsea, Psg-a, Man City ali od jedne prosječne ekipe što svaku prestupnu godinu igra u Ligi prvaka :S
Strahota malo je falilo da izbrisem i igricu i da razbijem i monitor i sve :S

Zanima me kako popraviti formu igrača ?
Da li pričom sa igračima tj. ona opcija "Talk to squad" ili Treningom?
Na treningu imam naštimano "Balanced" - "High" 

Na Overview imam Balanced 52%

Tactics 36%

Fitness 3%

Ball Control 9

Ostalo 0%

Šta bi bio uzrok ?
Hvala svima

Link to comment
Share on other sites

Da moral izvinjajem se

Stalno ja pričam sa njima i kad imaju moral "Good" "Very Good" i kad pricam sa njima ništa im se moral ne promjeni ostani isti jedino kad dobijem nekog niželigaša nekih 4-5:0 tad im se popravi forma

Znači to nema veze sa treningom

Ili je to jednostavno prolazna faza u koju igrači upadnu u imaš par negativnih rezultata

Ništa nisam niti sa jednim igračem se svađao niti koga naljutio ništa...

Npr. danas odigram utakmicu i svi igrači imaju moral "Superb" "Very Good" i sledeca utakmica se igra za 5-6 dana iz dana u dan njima moral se smanjuje i dok utakmica dodje njima je moral tako slab da ne mogu pobjedit niti Cordobu,Elche, Eibar što je veoma loše za ekipu kakvu imam :S

Link to comment
Share on other sites

Prekidi su ti posebna stvar i to ti ne zavisi previse od morala i visine igraca vec postavke igraca u kaznenom tj kako da brane kornere. Uobicajno je da mnogi koji su na default primaju dosta golova iz kornera na prvoj stativi pa pokusaj to podesiti.

Link to comment
Share on other sites

Mogu ti samo postaviti SS svoje postavke kornera, slabo primam golove rijetko i dajem ali nakon odbijene lopte padne dosta golova. Opet zavisi ti od taktike, igraca i toga sto si ti vidio kako primas golove iz kornera i te slabosti pokrijes.


 


http://i.imgur.com/oUPUcPX.png?1


http://i.imgur.com/HBSjB8T.png?1


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim ne mogu vjerovat da moze biti tako losa forma nemam mogucnost pričati sa igračima jer je sezona tek počela

Do sad sam odigrao dvije utakmice

Protiv Sosiedada kod kuce smo ih razbili 3:0 dobili i sledeca utakmica je bila u gostima kod Reala izgubili smo 2:1 što je dobar rezultat pred uzvratu utakmicu i nakon te utakmice sa Realom forma pada a nemam mogucnost da pricam sa igračima...

Šta bi mogo biti uzrok ?

http://i.imgur.com/kIFAWrs.png

Edited by leomessi10
Link to comment
Share on other sites

To za Iniestu pusti inače ne igra BWM to igram inače sa zadnjim veznim kao što vidiš i igram sa AP i DLP

Iniesta mi obicno igra AP ili na lijevom krilu :D

Ne smaram igrače tj. ne pricam sa njima svaki dan svaki treci dan pricam ne "galamim" posebno na svakog igrača ili šta slično pred prvu sezonu utakmicu protiv Sosiedada sam imao Very Good moral kod svih igrača i pobjedio sam Sosiedad kod kuce 3:0 nakon 5-6 dana sam igrao protiv Reala u gostima za to vrijeme je igračima se poslablaso moral na Poor posle izgubljene utakmice 2:1 slijedi uzvrat za 3-4 dana za to vrijeme im je moral skroz išao na "absymal" što sam zbog toga i izgubio kup zbog toga :S

Link to comment
Share on other sites

Zna li neko koje je ovo s****

Odjedanput sve ocijene pale, prije 2 dana imao 4 i pol zvjezdice potencijal, sad ima pola zvijezedice..

Gledan priko Genieu scout i CA i PA mu 0

http://i.imgur.com/6EO8yKI.png

Edited by Cris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |