Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Madridista
 Share

Recommended Posts

Mene zanima, pošto nisam igrao ni FM14, kakve pojedine instrukcije dajete vašim braničima?

Ja dajem bekovima Tackle harder+Pass shorter, a štoperima Pass shorter. Pitam, jer se mi čini, da (Dortmund) primamo previše golova-to je gol po utakmici. 

 

Role bekova su FB(s), a štoperima CD(d). Nekako mi se čini, da ne idu na igrača, nego samo stoje. Onda sam jim stavio Close down more, i nisam primetio ništa bolje rezultate. Imam osečaj, da protivnik bolje to čini, odnosno uklizava na nas. A moji igrači, kad to naprave, dobiju odmah karton.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U FM-u rata kredita je uvik fiksna, nema reprogramiranja duga kako to postoji u stvarnosti. Ali klub može vratiti jednokratno cili dug ako je u odličnoj financijskoj situacij, recimo balance 120M, a da dug iznosi 30M. Koliko sam vidija to ovisi isključivo o AI-ju.

Također neki klubovi imaju kao donacije predsjednika kluba koje se vode kao beskamatni krediti i ne moraju se vraćati dok taj predsjednik ne ode iz kluba, ali će u informacijama ti krediti uvik biti nacedeni kao dug kluba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zanima me ako stavim za general training npr. Defending kakvog ce uticaja imati to na napadace i obrnuto ako stavim attacking da li cu defenzivcima dizati nepotrebne atribute
Obicno tokom sezone mi je trening na balanced a sad mi ide nova sezona pa kontam sta bih mogo da uradim po tom pitanju je li bolje mijenjati razlicite generalne treninge ili da opet stavim balanced, zanimaju me vasa iskustva u vezi toga i koja "metoda" vam se najbolje pokazala
Hvala unaprijed :D
EDIT: Posjecujel iko ovaj dio foruma hah  ???

Edited by Semkoo™
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav, igram fm vec dugo i sada na fm15 igram uveliko.Sve je bilo okej sa grafikom dok mi se jednom laptop sam od sebe restartovao i nakon ponovnog pokretanja fm nije se pokrenula grafika (ni slike ni logovi,nista).

Pokusao sam vise puta odraditi onu standardnu proceduru preferences/clear cache/reload skin ali nikakvog pomaka nije bilo..prebacio sam grafiku na fm14 i pokrenuo fm14 i tamo je sve bilo okej..

stvarno ne znam gdje bi mogao biti problem, ja fm15 igram normalno samo sto nemam grafike..

ako neko zna kako da rijesim problem bio bi zahvalan..unaprijed hvala..pozz

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pozdrav! 

moze pomoc?

igram sa liverpoolom..tj.preuzeo sam ih poslje 3.sezone...problem mi je tu sto mi uprava vecinom stopira dovodenje osoblja(trenera,skauta..)  a iako ih imam manjka,,,evo ovo mi pise kad im ponudum ugovor i oni pristanu...the liverpool board have cancelled the transfer of kieran as you promised them that the backroom staff wouldn't increase in size following your appointment...

eto nadam se odg...hvala 

Link to comment
Share on other sites

Pa sam prijevod ti daje odgovor, obecao si da se broj osoblja nece povecavati tokom tvog ugovora u klubu, ne znam kako si to uspio :D, ali mozes ici u board i zahtjevati veci broj trenera pa ako ti odobre mozda uspijes dovesti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imam pitanje koje je vise tehnicke prirode. Skinuo sam par novih skinova, i pojedinacno ih pokusavao ubaciti u folder graphics/skins da malo usminkam FM. Medjutim, niti jedan mi nije lodiran u igri. Kada god odem u preferences, medju skinovima ima samo onaj default Football Manager. Imate li kakvih prijedloga, savjeta.. ? :D

Link to comment
Share on other sites

Imam pitanje koje je vise tehnicke prirode. Skinuo sam par novih skinova, i pojedinacno ih pokusavao ubaciti u folder graphics/skins da malo usminkam FM. Medjutim, niti jedan mi nije lodiran u igri. Kada god odem u preferences, medju skinovima ima samo onaj default Football Manager. Imate li kakvih prijedloga, savjeta.. ? :D

 

Možda si stavio u pogrešan folder. Pravi jeste: My Documents/Sports Interactive/Football  Manager 2015 /skins.

 

Ako slučajno tamo još nema foldera "skins", moraš ga sam napraviti. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nadam se da netko ima sličan problem kao ja!!!

 

Naime, kupio sam laptop koji u sebi ima dvije grafičke kartice. Prokletu Intel HD integriranu i nVidia GeForce 2GB. E sad, problem nastaje kada pokrenem FM15. Upali on igru, ali mi stavi da je samo dvije i pol zvjezdice jačina laptopa (što je nemoguće) i problem je u toj grafičkoj, jer pokreće preko Intelove. Recimo za PES16 imam opciju birati s kojom karticom bih pokrenuo i normalno izaberem nVidia i igra ide odllično na Medium grafici uz neka podešenja.

 

Nemoguće da je FM tako jak xD Treba mi neko riješenje da mogu recimo ovako izabrati s kojom pokrenuti, da recimo izgasim tu karticu ili nešto treće. :bo:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |