Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Madridista
 Share

Recommended Posts

Druze, moras da nam kazes koja ti je maticna ploca pa da vidimo koja graficka moze ici tu. A grafe koje bi podrzavale FM15 i cak FM16 nisu pretjerano skupe. Do 100km maksimalno ako ti je maticna ploca iole novija.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, može pomoć.

 

Krenio sam drugi puta već sa Romom, i primam puno golova, a slabo zabijam:/ Patch je 15.1.3. nisu to oni glupi golovi kao u beti.

 

Igram 4-2-3-1, postavio sam player roles i team instructions, no ne pomaže baš:/

 

U FM14 sa ovim team instructionsima sam odlicno prolazio, čak i kad bih preuzeo neki klub, već prve sezone bi se vidio neki napredak,no sada nista:/

 

http://ss.fm-balkan.com/image.uploads/26-11-2014/original-cf11a9df26e965f488928b230cab8a22.jpg

 

http://ss.fm-balkan.com/image.uploads/26-11-2014/thumbnail-cc9b19a12c0ace558bb97ed90abd8014.jpg

Link to comment
Share on other sites

Probaj krilnim igračima staviti ''Close down more'' jer Trequartista ti neće igrat obranu i onda si manjak, a ovako će ti krila malo igrati obranu. Nemoj staviti niti ''Stay on feet'', neka lupaju :D

 

I ako možeš reći kako točno primaš puno golova da ti mogu preciznije pomoći? :)

Link to comment
Share on other sites

Higher tempo i short passing ne idu zajedno, pogotovo kod igraca koji tehnicki nisu dobri i nisu kreativni. Kod igraca koji su takvi (bez neke tehnike) je potrebno staviti lower tempo jer su sanse za pogresku u dodavanju manje. Stick to positions i close down more ne ide zajedno. Ako hoces da igras presing i sa visokom linijom, onda tu mora biti fleksibilna taktika, moraju se igraci medjusobno pokrivati.

Link to comment
Share on other sites

Par puta mi se desilo da se ne prikaze akcija za gol,nrp. 80 min,igram 2-2 ,pojacavam defanzivu da sacuvam rezultat,kad na kraju pogledam 3-2,znaci sto posto sam siguran da nisu prikazali gol,posle toga ,to mi se desilo jos 2-3 puta

Link to comment
Share on other sites

Par puta mi se desilo da se ne prikaze akcija za gol,nrp. 80 min,igram 2-2 ,pojacavam defanzivu da sacuvam rezultat,kad na kraju pogledam 3-2,znaci sto posto sam siguran da nisu prikazali gol,posle toga ,to mi se desilo jos 2-3 puta

 

to mi se par puta dogodilo na prošlom fm-u, nikako još na ovom.

Edited by Posljednji Boem
Link to comment
Share on other sites

znači igram s Hajdukom, ušao sam u sezonu 2016/2017 i eto dosad mi se barem nekih 7-8 puta dogodilo da su moji igrači iz obrane (najčešće bekovi) katastrofalno griješili prilikom vraćanja lopte prema golmanu...jednostavno preslabo ili pogrešno upute loptu, protivnik je presječe i krene sam na golmana....Ekipama protiv kojih sam igrao to se dogodilo svega možda dva puta do tri puta maksimalno. Razumijem da se greške događaju svima, ali mislim da ovo ipak malo previše.

 

zanima me je li moguće da je to možda do same igre, tj nekakav bug...ili se u taktici to može nekako popraviti, promijeniti ili nešto :unsure:

Link to comment
Share on other sites

GPU ti je graficki procesor ( Graphical processing unit ako se dobro sjecam). To ti je dio graficke karte u obliku cipa i kako mu samo ime kaze, to je procesor za graficku kartu koju imas u kompjuteru. Pod Preferences negdje imas u opcijama da izaberes GPU rendering i Software rendering ( na osnovu procesora za PC, a samim tim ti je i FM sporiji). E koja je razlika izmedju njih? Kao sto sam rekao, ako odaberes software rendering FM ce ti biti sporiji, ali i grafika ( izgled 3da) ce biti losija. Taj software rendering sluzi za slabije kompove koji nemaju dobru graficku ( ne moze da podrzi grafiku FM-a). Zasto ti se to pojavljuje? Meni se to pojavi kada opteretim komp, kada imam dosta programa ukljucenih i kada tek udjem u FM pa me FM podsjeti na to i kakva mi je opcija namjestena. Takodjer mi se pojavi kada izbrisem Cache ili preferences. A moguce je da nista od toga nema veze kada se to pojavljuje, moguce je da je potpuno nasumicno. Ali ne boj se mladi dzedaju, nisi pokupio nikakav virus. Mozes i dalje da posjecujes hotgrannys.com kada god zelis :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |