Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 2015 - Opća tema


Madridista
 Share

Recommended Posts

Zamislite da vam se u FMu dogodi ono što se Ancelottiju dogodilo zapravo. Prvo ti se ozlijedi ključan igrač (Modrić) na šest mjeseci, pa ti se poslije ozljede još dva ključna igrača (Ramos i James) na mjesec i pol i dva mjeseca, i onda ti se ozljedi drugi ključni igrač obrane (Pepe) na mjesec dana i onda kao šlag na tortu, ozljedi ti se rezervni bek (Coentrao) na dva do tri tjedna :D

 

Imam osjećaj da bi bilo pisanja kako je FM nerealan xD

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Skino sam skin, spremio ga u dati folder, al kad odem u igri na interface i onaj padajući ne pokazuje mi ga?

Jesi siguran da si ga dobro extractovao? 99% skinova kada se raspakuje ima dupli folder. Znaci otvoris folder i u njemu jos jedan folder sa istim imenom. Taj drugi folder kada otvoris u njemu moraju biti fajlovi od skina. Samo taj folder kopiraj gdje ti je skins folder.

 

Manje-vise ti po defaultu ovako izgleda putanja do graphics foldera:

C:\Users\*ime korisnika*\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2015\graphics

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon odigrane jedne sezone evo par utisaka, pogotovo, što se se toka meča tiče. Taktike sam menjavao, 4-2-3-1, 4-4-2 i 4-5-1, koja mi je sa Dortmundom bila čak najslabija. Individualne instrukcije sam stavio samo kod braniča, za beke: Tackle harder i za stopere (Pass shorter).

 

Bez obzira ne te instrukcije, imam osečaj, da je mrežu veoma teško ohraniti čistu, braniči praktički ne uklizavaju i samo prate igrača. U prosjeku smo primili nešto više od gola na utakmicu i to u timu sa Hummelsom i Subotićem. Mislim, da ni jedan naš igrač u sezoni nije dobio crveni karton zbog uklizavanja. Potpuno suprotno je na strani protivnika, naš tim u suprotnoj trečini terena gubi lopte kao za stavu, suprotni braniči uklizavaju kao ludi. Bez obzira na način dodavanja na sredini terena gubimo nenormalno puno lopti. Previše golova pada nakon odbitaka i nakon kornera (to zadnje važi samo za protivnika).

 

Zanimiva stvar je još ta - i o tome sam nešto čitao na drugim forumima, i nisam verovao do sad. Bez obzira na to, da li vodim 5-0 ili gubim 0-1, u poslednjih 10-15 minuta igra samo protivnik i moji uopče ne mogu do lopte. Nikako, ni kontre ne pale. Čitao sam, da je to zbog toga, što protivnik iako gubi 5-0, ide na sve ili  ništa. Probao sam prvo se braniti, pa onda sa napadom, ali skoro sve je rezultiralo primljenim golom. Fascinantno, nadam se, da čemo se nešto naučiti iz toga.

Edited by Sir Aleš
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

zna li iko kako se riješit ovih figo gluposti?

 

http://i.imgur.com/LumnHKh.png

 

mislin da mi je neki dan kad sam updateao patch povuklo nešto sa steama i sad stalno stoje tu. obrišem ih u editor data folderu ali se opet pojave bez obzira što sam stalno sa steamom offline.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |