Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 2015 - Opća tema


Madridista
 Share

Recommended Posts

Krasna je također oopcija što ne možeš otkazati igraču koji je doveden na loan da bi olakšao WB, da bi igraču koji hoće veću plaću i zaslužuje istu ponudio bolji ugovor.

 

Kako ne mozes? Terminate loan mora biti pod contracts. Jedino ne bi bilo u slucaju da si feeder klub i da ti je neko poslao nekog svog igraca. U tom slucaju on i ne prima platu od tebe, nego od svog maticnog kluba.

 

je li ovaj zadnji patch/update što je izašao posljednji ili će izaći još jedan početkom idućeg mjeseca?

 

Izace jos jedan najmanje. Bice januarski transfer period pokriven s njim. Trebao bi do 1.3 izaci.

Link to comment
Share on other sites

Kako ne mozes? Terminate loan mora biti pod contracts. Jedino ne bi bilo u slucaju da si feeder klub i da ti je neko poslao nekog svog igraca. U tom slucaju on i ne prima platu od tebe, nego od svog maticnog kluba.

 

Sad sam na poslu, al sam sto posto da na onom padajućem nisam vidio terminate loan. Porto je u pitanju pa pretpostavljam da nisam ničiji feeder.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam na poslu, al sam sto posto da na onom padajućem nisam vidio terminate loan. Porto je u pitanju pa pretpostavljam da nisam ničiji feeder.

Ajde kada dodjes ciku pa mi posalji sliku da vidim.

 

 

Mozda zavisi da li je tokom posudivanja ukljuceno ono terminate loan, ali kad god mi se posudjeni igrac povrijedi pa i na 2-3 sedmice nudi mi da prekinem posudbu.

Mislim da to ne bi smjelo da igra neku ulogu. Morali bi uvijek moci da prekinemo posudbu.

Link to comment
Share on other sites

 

Ajde kada dodjes ciku pa mi posalji sliku da vidim.

 

 

Mislim da to ne bi smjelo da igra neku ulogu. Morali bi uvijek moci da prekinemo posudbu.

 

 

 

 

and you can't return them if a fee was paid.

 

Sa SI-vog foruma. Vjerovatno je to jer sam Tellu uspješno raskino loan na pošetku sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

joj kad bi barem malo ranije izašao...čekam taj da opalim save sa rm-om kojeg ću igrat do novog fm-a

 

ako ti išta znači, meni je rok do 2.2. da pošaljem ispravke (moj je dio 3. hnl jug) englezima za službeni patch sa zimskim transferima. onda se to sve spaja i ide u testiranje. tako da bi i mogao bit i prije 1.3.

Link to comment
Share on other sites

U mene polusezona najbolji sam u obrambenim prekidima, a odbijance mislim da ih ima minimalno.

Ja najvise golova primam( nista to nije sad pretjerano) kada igrac doda loptu igracu na 16 metara okrenutim ledima branci, i onda on iz okreta svaki put zabije...

Link to comment
Share on other sites

Sada gledam na WhoScored statistiku Kevina Kampla protiv Bayera i slučajno mi upadne u oko postotak točnih dodavanja kod Borussije na toj utakmici. Čak 44% točnih dodavanja, a Schmelzer ima najveći sa 54% :D Da mi se ovo dogodilo u FM15 je*ao bi im mater svima odreda xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |