Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 2015 - Opća tema


Madridista
 Share

Recommended Posts

Jel se može igrača kroz chat s njim nagovoriti na tutoring?? Iman problem sa Gerrardom, u rujnu san stavija da tutorira Rossitera i ovaj ga odjeba nakon tjedan dana, sad san doša do sredine siječnja i Gerrard mi i dalje ne može biti tutor. Nisan gleda opcije u chatu, pa pitan da ne moran bezveze nabadati po opcijama

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo posto sad vec igramo 2 mj FM15,.zanima me kakv vam je,.citam po fb gurpama za FM,.i svi se zale na engine,bla bla,.previse golova,glupih golova,nemogu zadrzat vodstvo pri 3-0,4-0,..pa me zanima kakvo je vase misljenje o tom,.i kakav vam je FM 15 u odnosu na 14-ku i 13-ku,. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni osobno je FM15 bolji od FM14, u usporedbi sa FM13 mislin da su tu negdi. Šta se tiče golova iz prekida i kornera, mislin da san ja u prvoj sezoni sejva sa Liverpoolom ima oko 15 zabijenih i oko 8-10 primljenih golova, ako se uzme broj utakmica u jednoj sezoni što prijateljskih što natjecateljskih mislin da to nije nešto ekstremno puno. U FM15 san ima situacija gdje bi vodija 3-0 pa bi na kraju završilo 3-3, ali to mi se događalo samo u prijateljskim utakmicama pa bi to pripisa činjenici da ja u pripremnim utakmicama na poluvremenu mijenjan svih 10 igrača.

Ono što je po meni isto u sva tri posljednja FM-a je 4-2-3-1 formacija sa dva MC-a, s ovom formacijom se može postići velika dominacija, zabijati se 3, 4 gola po utakmici, ali isto tako protivnik ti može imati 5 šuteva na gol i pobijediti te 2-0. Jednostavno taj prostor koji bi ostao između MC-a i zadnje linije bi uvijek bija prevelik, barem iz mog nekog iskustva. To mi se događa sa ovom formacijon na sva tri zadnja FM-a. Ozljede su po meni također velik problem i to pogotovo bekovskih pozicija, mislin da su mi u prvoj sezoni Moreno, Enrique i Johnson kombinirano bili ozljeđeni 12 mjeseci. Znam da su problemi sa ozljedama mogući u stvarnosti, ali opet je nevjerojatno da ti se u razdoblju od 2-3 tjedna ozljedi 7-8 igrača na 5-8 tjedana i usere ti sezonu. Također san primjetija da jako veliki broj mojih centaršuteva bude blokiran i onda zbog toga u nekim utakmicama, pogotov onim u kojima sam dominantan iman 13-14 kornera.

I posljednja stvar koju san primjetija na posljednjem 15.2 patchu su situacije kada moj igrač ili AI-jev igrač čisto uzme loptu, otrči u stranu i onda se okrene i iz čista mira gurne loptu u korner iako nitko ne radi presing na njega, za sada nisu padali golovi iz tako zarađenih kornera ali i to će se vjerojatno dogoditi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

hahaha dino, zanimljiva fotka..nekad se zna desit da navijač uđe u igru, a sudac to ne vidi pa se igra dalje ili lječnik nekad isto zna...

 

nego imam pitanje za igrače fm-a..što vam je zanimljivije kad igrate sami svoj sejv od početka sa svojim klubom, ili kad krenete nezaposleni pa zavrsite u nekom klubu..?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |