Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 2015 - Opća tema


Madridista
 Share

Recommended Posts

Fora stvar, meni se desilo prošlu sezonu sa Portom samo što mi je falilo nekih 7-8 prvotimaca. Ti moš to komotno odigrat. :D

Ne mogu. Ozljeđen mi je Orban, nemam koga lijevo, a Vallejo mi je zamjena za sve pozicije u obrani i na DMC i MC :)

Link to comment
Share on other sites

Bole Porto mi je jedan od najjačih sejvova bio u zadnje vrijeme.

 

Julac igra mi je bila bolja prije ovoga zadnjega peča: golmani imaju neke nevidljive extenzije na rukama, protivnički štoperi pod pritiskom leđima okrenuti daju idealne lopte u for svojim napadačima, AI napada i kad izgubi loptu odma su svi iza lopte, okrenem na 424 i overload i u pola sata ne bude niti jedan hajlajt.

Link to comment
Share on other sites

This hotfix was to correct an error in 15.3.0, where if you started the game as Cardiff City the team's colours would incorrectly be shown as red. This is the only fix contained in the update.

 

Krucijalna promena. Nije moglo da se igra bez toga.

Edited by L'Aeroplanino
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

This hotfix was to correct an error in 15.3.0, where if you started the game as Cardiff City the team's colours would incorrectly be shown as red. This is the only fix contained in the update.

 

Krucijalna promena. Nije moglo da se igra bez toga.

A ipak je bilo preko stotinu ljudi koji su kukali kako boje nisu OK i da ne znaju kako igrati bez toga. 

Link to comment
Share on other sites

Zar nije kod njih bila jebada oko boje dresova kad ih je kupio onaj lik?

Da je bila samo jebada oko boje dresova bilo bi dobro. Htio je lik da promjeni i ime i grb kluba da sadrzi ime Tigers. Znaci bili bi Kardif Tigrovi i na grbu bi bio mali tigric :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

http://i1285.photobucket.com/albums/a587/dblooder/transf_zpsbupzpfbp.png

 

Znači transfer screen. all known players, filterirano samo realistic targets. Što je tu čudno? Pa niš uzeo sam CSKA iz Moskve, a ne iz jebenoga Yorkšira. Ista stvar i sa Monacom, identična.

 

Sorti it out SI serem ti se na peč.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |