Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

BaL - Sezona 2018/2019


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Huh? Izbacio sam vam 2 reporta u 2 dana. Tri tacnije, manje vise. Razlog zasto ne mogu veceras znate, ne mogu da pristupim nalogu gdje mi je FM instaliran. Ukoliko budem to rijesio do veceras, izbacicu ga bez ikakvih problema. Ukoliko ne, tada cete cekati da ili prebacim save na laptop i od tamo odradim update ili dok ne rijesim problem na kompu. Trebas da ostavis jedan komentar, da vidim da ne pisem bezveze. Da ne trosim svoje vrijeme na ljude koje ovo vise ne zanima. Shvatas Dejane poentu tok komentara?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa mi očekujemo svaki dan novi report, pošto se ionako nećeš zajebavati sa onim tekstualnim opisima igrača. :)

 

Uglavnom nije mi cilj komentara ništa negativno, nego ti kad možeš, polako..

Edited by Sema^
Link to comment
Share on other sites

Pa mi očekujemo svaki dan novi report, pošto se ionako nećeš zajebavati sa onim tekstualnim opisima igrača. :)

 

Uglavnom nije mi cilj komentara ništa negativno, nego ti kad možeš, polako..

Ko kaze da necu? Necu samo kada dajem report za tranfere. Na pocetku svake sezone ide report, tekstualni.

 

Al' ok. Nema veze momci.

Link to comment
Share on other sites

Razumem ja sve to Ling, ali taj komentar ko ne postavi komentar od sad nece videti kraj sezone me malo iznervirao, jer sam postavio komentar pre tebe.

Nisi me razumio. Ko uopste u ovu temu ne stavi komentar nece biti u sljedecem update-u. Dakle jednom po temi ( da budem jos precizniji) se mora ostaviti komentar iz razloga gore navedenih.

 

@Sema

Na taj nacin cemo ovo zavrsiti za 15 dana sigurno. Ako to zelite, pokusacu. Vjerovatno nece biti svaki dan, ali dva reporta u tri dana mogu da uradim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo vam SS sa kraja sezone. Sljedeci update ide i kratka pricica o vama ( znaci tekstualni report). Ukoliko sam nekoga zaboravio, neka mi slobodno kaze ovdje i dobice SS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukoliko sam stavio neki pogresan SS, ovdje imate album pa mozete da pogledate dok ja ne ispravim.

http://imgur.com/a/RMnYx

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Igram u ligi i LP a nijedne utakmice u kupu znaci da sam im jako bitan igrac nece da rizukuju povredu u kupu.

Seria A 36 nastupa 9 golova 6 asistencija

LP 8 nastupa 1 gol 4 asistencije i par minuta za repku :)celb celb

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |