Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

BaL - Sezona 2018/2019


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Nikola je za 10 miliona presao u Borussiju iz Monchengladbacha, te je tim potezom potisnuo Arsica na klupu, bar sto se tice reprezentacije. U Borussiji imaju velike nade za njega i polako mu daju sansu u prvom timu. Za sada i nije bas sjajno, ali kazu bice bolje

 

 

Lepo je sto sam presao u Nemacku,al Aj posalji mi pravu sliku,ovde stoji pogresna :P

Link to comment
Share on other sites

 

Nikola je za 10 miliona presao u Borussiju iz Monchengladbacha, te je tim potezom potisnuo Arsica na klupu, bar sto se tice reprezentacije. U Borussiji imaju velike nade za njega i polako mu daju sansu u prvom timu. Za sada i nije bas sjajno, ali kazu bice bolje

 

 

 

Lepo je sto sam presao u Nemacku,al Aj posalji mi pravu sliku,ovde stoji pogresna :P

 

Zar ti nisi Robert Cosic :P Ispravljeno je :)

 

Ling, možeš li kas stigneš ostaviti SS za moj info da vidim PPM i momčad Bayerna?

 

Mere, kad predjemo 30 postova ovdje, pa izbacim report u septembru sa transferima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kenan je zaradio transfer u United za ogromna 33 miliona evra. U ovih malo nastupa sto je dobio nije pokazao zasto ga je United kupio, ali sigurni smo da ce se to promjeniti. Za reprezentaciju je standardan.

Kud bas u United al valjda cu u sljedecoj sezoni bit bolji.

Link to comment
Share on other sites

Popularni Jo banana je sve samo ne profesionalni fudbaler. Otkako je otkrio pjevaca Vucu, njegov zivotni moto je postao kurve, gandza i Vuco, a cak se tvrdi da ce se po njemu nazvati jedan sprat u amsterdamskom bordelu. Iz tog razloga je stavljen na transfer listu. Pitamo se ko ce ga samo kupiti i u kojem ce se smjeru njegova karijera nastaviti.

Tko ne sluša Vucu taj je peder. :D

 

 

Kakav si ti lik.

 

Skidam ti kapu a i gaće ako treba, toliko si me oduševio. lol

WHS

Link to comment
Share on other sites

Moram malo,on ce meni ni 10 mil ja se borio od Olimpika preko Paok-a pa Shaktar i sad u Juve za 2 sezone Zlatna lopta je moja :D:deda:

Jedino zlatna kanta, to se u Ita daje za naj loseg igraca lige :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |