Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Dortmund i samo Dortmund-Senzacija, dvije titule zaredom, izvrsni mladi igrači, klub koji je jak, ali ne i dovoljno jak da osvoji LP (bar ne na FM-u :D)

Nemaš neki ogroman budžet, polako ga gradiš igranjem u LP i uživaš.

 

Imaš moj save iz 2018. ako nećeš počinjati i hoćeš kratku avanturu sa već megaklubom koji čeka svoju prvu LP.

Link to comment
Share on other sites

Moj predlog ti je Schalke, imaju i mlade igrace poput Draxlera i Papastopolusa i imas stare kao Huntelar, nadji neki balans u godinama i napravi da stalno izbacujes svoje igrace, jako zanimljiv tim za igru

Link to comment
Share on other sites

Huntelaar (29) napadač-veteran sa izuzetnim osjećajem za gol, trom, voli igrati leđima okrenutim prema golu. Pitam se kad će igračima od recimo 25 godina biti pridružen atribut star.

 

Inače, moj prijedlog je Mainz, izuzetno zanimljiva ekipa, igraju fizički nogomet, sa loptom u nogama su jako direktni, bez nje već klasično njemački, presing na prostor, usko, kompaktno, jako teško za probiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima tko iskustava sa Francuskom ligom, save sa Udineseom je završen, svejedno je bio "save između saveova".

 

E sad, imam neki plan, ali mi treba neki malo bogatiji klub iz ili druge engleske, ili Francuske prve ili druge..Naravno slabiji klub..

Link to comment
Share on other sites

Probaj sa Renom iz francuske, imaju odlicnu francusku skolu i uvek su u sredini nikako da napreduju, igrao sam prosli fm sa njima i stvarno sa zadovoljan. A iz engleske voleo bi da vidim kako vodis West Ham, takodje imaju odlicnu skolu ali su problem finansije jer duguju oko 126 miliona cini mi se, to bi bio pravi izazov :D

 

Moj jubilarni 1000 post celb

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dok sam u editoru da kažem: Leeds, Wolves i Blackpool su finansijski jaki, a pored Leedsa i Wolvesa dobar TB imaju Watford i Nottingham Forest.

Sa Leedsom imaš velike šanse za takeover, a imaš i dodatke koji dodaju RL takeover.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E ovako, hteo bi da odradim zavrsnu karijeru na FM-u i voleo bi da mi vi pomognete u tome i da izaberete klub koji ce biti najzanimljiviji za pracenje, a ja cu dati sve od sebe da to ispadne kako treba, dacu par timova koje imam na umu i naslov koji bi znacio moj Izazov, to bi bila moja 3 karijera na ovom forumu, pa da krenemo :)

 

* Liverpool - da se vrate stari dani nase proslosti

* Everton - put posle Moyesa

* Dortmund - tako blizu a tako daleko

* Twente - dominacija u svetu

 

pobedjuje ona karijera koja ima najvise glasova, voleo bi da bude sto vise, Hvala svima :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |