Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Wolves - Imas zanimljivo ime, lijepe dresove, mislim da i dobar budjet.

Auxerre - Bogata povijest, imas solidne igrace, probaj se Monacu suprostavit

Lens - Mislim da imaju mozda i najbolju skolu, svakako jednu od najboljih. Imas Monaco kao konkurenciju. Probaj stvorit novog Varanea :)

Hertha Berlin - Nemaju neku povijest. Probaj kroz par sezona doc na vrh Bundeslige, nisu vec osvojili naslov 80 godina. Imaju sjajan stadion a i dolaze iz glavnog grada Njemacke. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Monaco ima sve to sto trazis...Imaju jako dobru Povijest (Istoriju), Imaju para pa za jedno 5 godina mozes slozit jednu fantasticnu momcad. I naravno uvijek ce ti biti izazov se natjecat sa PSG-om.

Link to comment
Share on other sites

Milvol - biće izazov igrati sa njima. Dok dođeš do kraja treće sezone konsolidovaćeš redove i složiti solidan i tim koji može da igra sa svakim. Nemaju para i uglavnom se oslanjaju na svoje mlade igrače. Često su u senci svog rivala WHU pa ti promeni to, postani bolji od njih i odvedi tim na sam krov Evrope! :)

 

Poznato je i rivalstvo ova dva kluba. Dresovi su im jako lepi, po meni i stadion. :)

Edited by SlobaGrobar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sparta Rotterdam-Klub koji ima 6 titula prvaka Holandije, dosta jak klub za drugu ligu holandije, ali dosta slab za ostale drugoligaše u Europi. Plasman u prvu ligu je očekivan u prvoj sezoni i onda kreće avantura.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajax - Dovodi samo mlade igraće i preprodaji dalje, nemaš ograničenja za strance i odličnu mladu ekipu.

Roma - nisam puno viđa na forumu da neko igra s njima pa probaj to

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još par smjernica za sve one koji još traže klub.

  1. Roma je jedina prekinula u zadnje vrijeme veliki Talijanski trokut- Inter-Juve-Milan 2002.
  2. Poznata taktika 4-6-0
  3. Veoma mlada ekipa koja je stvarana od trenera čiji je moto "Zabij više"
  4. Roma ima odličan vezni red i napad, ali vrlo slabu obranu, i tu morate djelovati što prije.
  5. Preporučavam taktiku 4-1-3-2, obavezno vratiti Bertolaccia, Viviana, Verrea
  6. Kod mene je to izgledalo ovako: Consigli- Balzaretti- Burdiso jr-Capuano(Beluschi) Beluschi De Rossi- Bertolacci- Florenzi- Weiss- Lamela- Immobile, stvarno užitak je bio, možda i najveći na ovom serijalu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

PSV - nisam vidio da je neko sa njima igro. Imas odlicne igrace i mlade igrace kao sto su Depay, Locadia, Willems, Bakkali te naravno kapetan Van Bommel. Imaju top training i youth facilites. Posto ti igras na duge staze mogo bi srusit Ajaxa sa 31 naslovom Eredivisie, PSV trenutno ima 10 manje.

Link to comment
Share on other sites

Bok, zanima me gdje mogu skinuti novi dodatak sa promocijama, i transferima, i zanima me jesu li financije išta promjenjene?

 

Također, izabrao sam dva kluba koja su zaista veliki izazov, ali ne mogu se odlučiti koga da uzmem između ta dva kluba, pa vas molim da mi pomognete.

 

Bayer Leverkusen ili S.C. Braga?

Link to comment
Share on other sites

Portugal je dosadan malo, ali Braga je fina ekipica, mozes dosta sa njima uciniti, kidaces se sa Portom i Benfikom, takodji i Sportingom, unapredi skolu, i probaj da stvoris nekog novog Ronalda.

 

Leverkusen, je opasna ekipa, imaju Kiselinga, Schurle-a kojeg su prodali CHelsiju sada i imas opasnu konkurenciju za prva 3 mesta. Ako zelis bolji tim sa tezim izazovom onda Leverkusen, a ako hoces manji tim sa vecim izazovom onda Braga :D

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan zanimljiv prijedlog svima.

 

Uzmite Salamacu jer je ovo zadnji FM na kojem će ona postojat jer je prije dan-dva ugašena zbog dugova ;)

Treća Španjolska liga su bili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |