Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Cardiff- jedini Welški klub u drugoj ligi, mislim da Bellamy igra tamo.

 

Hudders- Prefina ekipa, mlada, ima par talenata, i mislim financije da su dobre.

 

Blackburn- Jordan Rhodes, Lowe, ako si pratio moju karijeru, uglavnom možda i najzanimljiviji klub. Osvojili su 1997. naslov.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crystal Palace-Možeš li biti sedmi londonski klub u premiershipu? (Ne možeš, bar jedan će ispasti :D)

Probaj konačno od njih stvoriti stabilnog premijerligaša i donijeti im, ako se ne varam, prvi naslov prvaka u 107 godina historije i zasigurno prvi od osnutka EPL kakve je znamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja uvijek krecem sa dosta slabijim klubom.Uzmem nekog iz BiH ili krenem iz zadnjih liga u evropi kao što je to slučaj sa engleskom,da mi bude zanimljivo.Bezveze je za mene uzeti real ili barcu ili bilo koji drugi veliki klub.

Link to comment
Share on other sites

Po 1000 put pisem, Saint-ettien ekipa koja ima veliku perspektivu ima dobre finansije, cini mi se da nema dugovanja prema banci , i imas dva talenta Zoumu i Aubameyanga :D

Link to comment
Share on other sites

Ja uvijek krecem sa dosta slabijim klubom.Uzmem nekog iz BiH ili krenem iz zadnjih liga u evropi kao što je to slučaj sa engleskom,da mi bude zanimljivo.Bezveze je za mene uzeti real ili barcu ili bilo koji drugi veliki klub.

Mal' si mašio temu, ali dobro. Dobrodošao na forum. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@ me2, uzmi Schalke, napravi neku mladu ekipu i cepajse sa Leverkusenom, Bayernom i Dortmundom, Huntelar, Papastopolus, i ostala ekipa.

Totenham, ima na pocetku oko 30 miliona za transfere i Bale-a i Adebayora u napadu, cepaj se sa Unitedom, Liverpoolom, CHelsijem, Arsenalom, Cityem, dosta jaka konkurencija :D

Link to comment
Share on other sites

Newcastle - imas jako dobru momcad pokrivenu dobrim igracima na svim pozicijama, Financije bi ti trebale bit jako dobre, probaj s Newcastleom nakon dugo vremena nesto postici, u prvoj sezoni mislim da mozes do EL..probaj kroz 3,4 sezone izgradit momcad koja ce se borit za naslov Premier lige.

Link to comment
Share on other sites

Ne mora to biti neki slab klub, neki klub sa neispunjenim potencijalom će te sigurno držati do 2020. Ja igram sezonu 2017/18 sa Dortmundom i tek sam uspio postati onaj dominantni tim u prvenstvu i Europi koji može svakoga pobijediti, stvara nizove i "ostavlja" najbliže konkurente u ligi 15-20 bodova. Tek sad idem ka prvoj tituli Bundeslige i prvoj LP jer je važno izgraditi dugoročno dobar tim koji dugo može davati rezultate, a ne tim koji osciluje svake sezone. Uglavnom moja preporuka:

 

Dortmund-mladi i perspektivni igrači, izvrsna omladinska škola, solidne finansije. Postani bolji od Bayerna i najbolji u Europi. Nije ni izbliza tako lako kao što se čini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je uvijek bio problem kod FM da nisam znao ski mda krenem. A svida mi se Deportivo, al kad vidim financije i kakva je ekipa me sokira od glave do pete. A obozavam igrati sa drugoligasima tipa Empoli, Millwall, Hull, Verona... A i razmisljao sam stvoriti neki ISTOCNI div..samo opet neznam koji klub bi bio idealan za taj projekt.. (Zenit, Anji , CSKA, Kyev ..)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |