Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Maritimo u Portugalu-dosta jak klub, može pobjediti i najveće.

St.Etienne-Fabrika talenata, bez transfer updatea pored Zoume imaš i Aubameyanga.

Swansea-Michu, a sa transfer updateom tu je i Bony. Solidan TB, pravo uživanje.

Link to comment
Share on other sites

Aj dajte meni neki klub, nebitna liga, samo da je zanimljiv, i da NIJE u top 4 u toj ligi...

 

St.Etienne-Vrati klubu staru slavu.imas Zumu i Obamejanga(ako igras bez updatea)

Swansea-Dobri rezultati u proteklih nekoliko sezona,dobre finansije,Micu i Boni(ako igras sa update-om)

Everton-Felaini,Miralas,Bejns,dosta talentovanih igraca

Real Sociedad-odlicna prosla sezona,lepi dresovi,Grizman,Prieto,Pardo i probaj vratiti legendu kluba Xabia Alonsa posle 2/3 sezone

 

Fiorentina,Borusia M....

Edited by Cvele
Link to comment
Share on other sites

Pošto na ovom fm-u nisam odigra ukupno 2 utakmice tj. nisam uopce igra fm ove godine pa san se malo zaželia i pošto ne znam sad koji klub ima talente, pa mi preporučite neki osrednji klub(može i ne mora bit iz lige 5) sa dosta talenata i dobrom akademijom. :D

Link to comment
Share on other sites

Pošto na ovom fm-u nisam odigra ukupno 2 utakmice tj. nisam uopce igra fm ove godine pa san se malo zaželia i pošto ne znam sad koji klub ima talente, pa mi preporučite neki osrednji klub(može i ne mora bit iz lige 5) sa dosta talenata i dobrom akademijom. :D

 

Pored St.Etiennea dodaj i Stade Rennais sa vrhunskim uslovima i Pajotom. Tu je i Schalke sa Kyriakosom, Sporting i PSV sa mnogo talenata.

Od klubova koji nisu u prvoj ligi najviše mi se sviđa Middlesbrough.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

okkk

nakon sezone i par mjeseci sa swansea-om izgubio sam zivce do kraja, nemam volje dalje nastavljat... apsolutno nista ne mogu napravit.

trebam slican tim, po reputaciji i jacini iz lige petice i neki razlog zasto bas taj klub...

razmisljao sam o sociedadu, ali zelio bi jos prijedloga...

 

 

dakle, sociedad, b. monchengladbach ili wolfsburg? ili HSV eventualno...

 

pala mi je na pamet i fiorentina ali ne volem italijane zabare nikako...

Edited by irakitic
Link to comment
Share on other sites

klub po mogućnosti iz engleske (iako nije nužno) da je pogodan za igrat 4-4-2 i da ima jakog target man-a a da nije stoke, financije nisu bitne, jačina jedino bitno da nije top klub... (ne smeta ni da se bori za opstanak ni da se bori za europu, znači bilo koji samo da igra u prvoj ligi i da nije velikan gdje mislim na chelsea, arsenal, united i sl.)

Link to comment
Share on other sites

klub po mogućnosti iz engleske (iako nije nužno) da je pogodan za igrat 4-4-2 i da ima jakog target man-a a da nije stoke, financije nisu bitne, jačina jedino bitno da nije top klub... (ne smeta ni da se bori za opstanak ni da se bori za europu, znači bilo koji samo da igra u prvoj ligi i da nije velikan gdje mislim na chelsea, arsenal, united i sl.)

West Ham ima Carolla, ili uzmi neki klub iz Norveške i Carew ti je free na početku, recimo uzmeš Brann, imaš poacher-target man kombinaciju ako dovedeš Carewa: Carew-Finne

 

Od Bundesligaša, imaš BM, tu ti je Luuk de Jong, u Italiji imaš Lucu Tonia, u Veroni..

Link to comment
Share on other sites

I tako, fino šibnuo grom u kompjuter, otišao hard, sad sve nanovo.

 

Imate kakvu preporuku za mene? Klub može biti i van liga petice, bilo bi poželjno da ima dobar omladinski pogon i solidan kostur momčadi.

 

KAVA

 

Lyon- Okosnica: Grenier, Gonalons, Umtiti, Lac- sjajna škola

 

Stuttgart: Okosnica: Vedo, Genther, Sakai, Urleich, Taschi, - sjajna škola

 

Southampton: Ramirez, dva wunderkida Shaw i JWP, Cork, Clyne, Lambert- škola

 

Real S: Vela, Ilaramendi, Pardo, Inigo M, isto odlična škola

 

Dejane:

 

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/12102-list-of-all-sugar-daddy-clubs-in-fm13/?do=findComment&comment=410794

 

Prelistaj ovu temu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hoće li Stuttgart finansijski moći podnijeti neku karijeru? Da mi se ne desi još jedan Hoffenheim od kojeg mi je muka. Ne očekujem nikakve pare u prvoj sezoni, ali kako karijera odmiče da se to reguliše normalno.

 

Inače ostali su bez trenera tako da bi bilo kul da ja sad uletim. :D

Link to comment
Share on other sites

Hoće li Stuttgart finansijski moći podnijeti neku karijeru? Da mi se ne desi još jedan Hoffenheim od kojeg mi je muka. Ne očekujem nikakve pare u prvoj sezoni, ali kako karijera odmiče da se to reguliše normalno.

 

Inače ostali su bez trenera tako da bi bilo kul da ja sad uletim. :D

Hoće, oni imaju progresivni rast novca i kvalitetan tim. Možeš uzeti i Wolfsburg, solidan TB koji se smanjuje i sezone u sezonu xD

Ja razmišljam o Leverkusenu.

Link to comment
Share on other sites

Zdravo ja zelim da krenem samo nekim timom iz Bundesliga 2 ali ne znam koji cu pa eto predlozite mi neki klub.

Dynamo Dresden, uzmeš klub iz grada koji je bio dio Istočne slabije Njemačke, klub iz grada koji je bombardiran, a i mislim da ima Balkanaca u klubu, i da imaju solidan stadion.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |