Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite tim (13)


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Ljudi pomozite imam i previse inspiracije, zelje i vremena za igru al jednostavno nemam ideju sa kim da krenem. Sacuvan mi je pocetni meni i 2 dana ne mogu da se odlucim koga da izaberem. Dajte sto vise predloga nadam se da mozete da mi pomognete .

Jel imaš neke smijernice da ti znamo predlagati?

Link to comment
Share on other sites

Uz redovne opise klubova koji će biti izdani za par dana, svaki dan ovisno o vremenu slobodnom ću vam predlagati zanimljive klubove:

 

Danas je to red na Swanseu:

 

 

Zašto ih uzeti?.. Vjerovatno znate priču o ovo ono Swansea jedini Welški klub u Premierligi, Michu i te sheme.

 

Znate li da su oni pobjednici Liga kupa ove sezone u real-life-u, znate da im budžet za ovu sezonu iznosi 17,5 miliona, na to mislim naravno transfer budžet. Znate li da jedini oni u Engleskoj gaje sistem igranja na Španjolski način, gdje su spojili igru "Tiki-Taku" sa Engleskim stilom? Znate li da oni još nemaju naslova u Premierligi?, upravo ste vi možda čovjek za to.

 

Znate je li da je trenutno u našem Timskom radu trenutni izbor isto ovaj klub, Timski rad ili vaš save, Swansea je pravi izbor!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pošto stvarno neznam s kim bi igra dajte neke prijedloge.

 

Odusta san od LA Galaxya jer me svaki put usere oni salary cap. Nemoš poštenog igraća dovest. Svi bi tili astronomske novce.

 

 

Prednost imaju sugar daddy klubovi iz slabijih liga.

Jel Red Bull Brasil ima na manageru bez editora?

Link to comment
Share on other sites

Neki klub iz osrednje do slabe lige. prednost imaju sugar daddy klubovi.

 

 

Edit: Po mogućnosti da more malo više stranaca se registrirat.

Edited by Mikrofonija™
Link to comment
Share on other sites

daj nek netko predloži klub iz francuske,njemačke ili engleske lige prve ali da je osrednji i da ima preko 10M TB...krenuo sa rosenbrgom ali me živcira raspored kola ono cijelo ljeto igram utakmice čudno mi je to...cilj mi je da sa tim klubom u 5 sezona osvojim ligu prvaka pa bi vas molio ako imate kakav prijedlog...znači osrednji klub sa 10+ TB

Link to comment
Share on other sites

Atletico Madrid- Falcao, Arda, Adrian, Courtois,... Skini Reala i barcu. Budi najbolji klub u Španjolskoj.

Liverpool, Arsenal, Everton- Prva dva su već zaboravili kako izgleda pehar prvaka premiershipa, a Everton ima dobru podlogu za nešto napravit.

Bayern - Postani najjači klub na svitu. Imaj bar 17 reprezentativaca Njemačke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |