Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

imam veliki problem igran normalno igru ...i sad nako jednog crash dumpa dobro nakon vise njih (iman original) igra mi je uzasno spora kad idem pretrrazivat igrace pa u prosjeku jedno 1 ipo vremena treba da mi uopce prikaze listu pa opet 1 ipo za uc u profil nekog igraca ocistia san disk instalira opet igru i opet isti k*urac

 

 

ali nije ostalo sporo ... utakmca normala poruke sve samo kad iden trazt igrace onda je kaos

Edited by unnamed
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pozdrav,imam problem sa screenshotom.Nikad prije nisam imao problema sa ovim,instalirao sam windows 8 na laptop i sada ne mogu nikako da uzmem screenshot.Fajl screenshots ne postoji,napravim ga opet nista.Probao sam i sa paintom,ne ide i ne ide.Probao sam na staroj verziji fm-a na kojoj u documents ima fajl screenshots,ni tu ne moze.Ako neko zna,bilo bi dobro :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,imam problem sa screenshotom.Nikad prije nisam imao problema sa ovim,instalirao sam windows 8 na laptop i sada ne mogu nikako da uzmem screenshot.Fajl screenshots ne postoji,napravim ga opet nista.Probao sam i sa paintom,ne ide i ne ide.Probao sam na staroj verziji fm-a na kojoj u documents ima fajl screenshots,ni tu ne moze.Ako neko zna,bilo bi dobro :)

Win8 nije kompaktibilan sa 90% igara, naravno da ce da bude takvih stvari. Budi sretan ako samo to bude bilo kao greska.

Link to comment
Share on other sites

Ne radi ni f12,jednostavno nema nista.Probao sam i menjati shortcuts u igri i stavio da mi je precica za screenshot 0 ili 1,opet ne ide.Sigurno ima neka fora za win 8,trazio sam i na drugim mjestima,vidim imali su i drugi problema ali nema resenja.Poz

Link to comment
Share on other sites

Hvala na pomoci,skontao sam nekako.Treba promijeniti shortcut u steamu za screenshot,umjesto f12 stavio sam da bude 1 i radi.Mozda je bio problem sa mojom tastaturom i steamom,nisu kompatibilni ili nesto trece ne znam.Meni je ovo upalilo.Sportski pozdrav :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ako moze neko da mi pomogne kako da rijesim ovaj problem? Kad krenem da igram posle nekog vremena izbaci me iz igre i posalje mi ovo obavjestenje a to mi se prije nikad nije desavalo... A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in:C/Documents and settings/My documents/Sports interactive/Football Manager 2013/crash dumps/Fm 2013 v13.3.2.354439

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |