Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ranije sam negde procitao da Fejspakovi, logosi, dresovi i ostali graficki dodaci prouzrokuju cesce crash dumpove, do sada sam koristio sam logose uz naravno media pack, i ostale lige, a ovaj put zelim da stavim facepack i dresove, pa me interesuje jel crash dumpovi zavise samo od toga i oce li mi biti ista bolje ako mi je komp jaci, tj da li bi npr bilo isto ako sam na starom laptopu ili na novom kompu?

Link to comment
Share on other sites

Nema veze to od jacine kompjutera. Ako se desi nesto sto smeta FMu, desice se crash dump, pa makar ti otac poslao komp koji je Nasa koristila. I istina je, CD se cesce desava kada imas te dodatke. Ali u vecini slucajeva ti se nece desiti.

Link to comment
Share on other sites

Moze li meni neko pomoći sta uraditi sa poluprofesionalnim klubom,rezim treninga, na sto obratiti paznju kod taktike, odnosno imali kakav tutorial za takve klubove! Ili je bolje uzeti vrhunski klub pa se manje opterećivati nekim stvarima, nego ovako. Ne znam za sto bi prvo uhvatio i odakle bi poceo! Ako neko ima savjet, neki tutorial na forumu da iscitam da vidim sta uraditi

Link to comment
Share on other sites

Moze li mi neko reci zasto ne mogu da angazujem pomoćnike trenera, svaki me odbije u stilu " slusaj buraz nisi mi interensantan" Klub je u Drugoj ligi F BiH,ima nisku reputaciju, ali ni ja necu da angazujem murinja nego nekog lokalca kome je godisnja plata 3000 KM , ali dzaba! Ima li neki savjet, trik kako da ga ubjedim! Čak sam prebacio na direktora da to njegova bude odgovornost, ali gotov prosao prelazni rok ja nisam nasao nekog!Hvala Vam

Link to comment
Share on other sites

Jel mi moze neko reci zasto uvijek kad ponudim za nekog igraca, dan kasnije klub prihvati cijenu ali mi pise dole nesto da sam otkazao a nisam nista...... nije mi jasno uvijek mi je tako

 

pise kao nesto canceled negotions transfer i tako uvijek.....

iz nekog razloga uprava ti je otkazala transfer...moras provjerit razlog mozda nemas dovoljno novca mora ti stajat objasnjenje uz tu poruku

 

ili mozda ako nemas para ti pritisces delay nakon 2 ili vise puta ti se otkaze...

Edited by unnamed
Link to comment
Share on other sites

treba mi pomoc kako da zamenim skin,ja uradim sve kao sto je i napisano na download-u.

Ekstraktujem u SI graphics/skins idem in game u preferences,interface

maknem oznaku sa ''use caching to decrease page loading times'' stavim oznaku na ''reload skin when confirming changes in preferences'' i idem confirm ali i dalje medju skinovima imaju samo dva osnovna fm 2013 skin i fm 2013 dark skin... MOLIM ZA POMOC,HVALA UNAPRED!

Link to comment
Share on other sites

treba mi pomoc kako da zamenim skin,ja uradim sve kao sto je i napisano na download-u.

Ekstraktujem u SI graphics/skins idem in game u preferences,interface

maknem oznaku sa ''use caching to decrease page loading times'' stavim oznaku na ''reload skin when confirming changes in preferences'' i idem confirm ali i dalje medju skinovima imaju samo dva osnovna fm 2013 skin i fm 2013 dark skin... MOLIM ZA POMOC,HVALA UNAPRED!

to se i meni događalo problem je do skina... ja mislim
Link to comment
Share on other sites

treba mi pomoc kako da zamenim skin,ja uradim sve kao sto je i napisano na download-u.

Ekstraktujem u SI graphics/skins idem in game u preferences,interface

maknem oznaku sa ''use caching to decrease page loading times'' stavim oznaku na ''reload skin when confirming changes in preferences'' i idem confirm ali i dalje medju skinovima imaju samo dva osnovna fm 2013 skin i fm 2013 dark skin... MOLIM ZA POMOC,HVALA UNAPRED!

Da, ljudi tu grijese. Odmah ekstaktuju u 'skins' folder. Taj folder koji si dobio nakon ekstraktovanja, otvori ga. U njemu se nalazi jos jedan folder sa istim imenom kao i folder koji si dobio ekstraktovanjem. Kopiraj taj folder u 'skins' i radice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li moram krenuti ispočetka igrati sa nekim timom ako sam naknadno ubacio media pack,a želim da imam medije sa naših prostora, jer kako sam shvatio čitajuci po forumu određeni dodaci se ubacaju isto kao i lige koje nisam imao prije u bazi! MOze li mi prepoznati ili moram ispočetka početiili ima neka caka:) Hvala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |