Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Jedna stvar me zanima. Zasto, pred kraj sezone seniorski sastav mi bude popunjen sa 10-15 juniora! Zar ne mogu ja određivati ko može da bude u seniorskom sastavu, dobijem nek igrače sa youth ugovorima, ima ih puno , poslije nekog vremena pojavi se igrač koji je super igrao, a povrjedio se i od te gomile sam ga izgubio iz vida,i zahtjeva da ga prodam! Postoji li neki filter gdje cu ja određivati ko može da bude u prvom sastavu! Na tom patchu koji igram u ekipi nema uopce U19 sastava!

Link to comment
Share on other sites

Zato se i pojavljuju u ekipi, igra svake godine generiše regene koji nemaju gdje. Ti možeš selektirati igrače koje želiš pa ih desnim klikom prebaciti u rezerve.

 

Nemam opciju da ih prebacim u rezrevu! Trazio sam po engleskim forumima: navodno bi trebala biti opcija move player to reserve squad, ali je nema kod mene

Link to comment
Share on other sites

Skini program Fraps, imaš download link na oficijalnoj stranici. I kada si u igri samo stisneš F11 i slika će ti se pojaviti tamo gdje si prethodno namjestio direktorijum. ;)

Druga opcija ti je Prt Sc SysRq, pritiskanjem tog tastera na tastaturi, uđeš na primjer u paint i samo klikneš paste na paleti alatki u dijelu edit i slika je tu.

 

Ali prvi način je mnogo jednostavniji i lakši.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kod dodjeljivanja zadataka kod svakog igrača pojedinačno kod pravljenja taktike koje vrijednosti za pojedine zadatke trebao bi imati igrač da mu se dodjeli neki zadatak da ga češće koristi u igri. npr. Imate ofanzivnog veznog igrača koji ima šut iz daljine 13 da li mu dati zadatak da češće šutira iz daljine ili ga ostaviti na nekoj umjerenoj frekvenciji. Ipak je samo siimulacija date mu često da šutira, a često i uvijek nije isto a on čim primi loptu odmah prema golu. Gledao sam po forumu ali nisam mogao da nadjem da je neko pisao o ovom. Hvala unaprijed

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ako sam pogrijesio temu molio bih moderatora da prebaci di je mijesto.

 

Igram taktiku s Liverpoolom 4-2-3-1 s krilnim napadacima.. Nakon par dobrih utakmica odigro sam izvrsno i upiso 3 pobjede za redom,i onda je doslo do pada forme,di sam 3 utakmice zaredom izgubio,i nemogu pobjedit ekipe s dna tablice (Hull City,Sunderlend,Cardif..) Dal to znaci da je moja taktika procitana,pa da se cesce koriste dvije?

 

Sad sam vidio da je ovo tema za FM13,a meni se radi o FM14 facepalm

Edited by dAgger
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |