Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tehnička pomoć sa Steamom - Football Manager 2013


Dino151
 Share

Recommended Posts

riba mi pomoc, kupija sam original fm13 sa cd-om i prilikom instalacije sam se registrira na steam i sve je to ok dok mi nije doslo da upisem cd-key a ja ga nemam, kako doc do njega, sta da radim? dali preko steeama dobijem key ili kako?

Link to comment
Share on other sites

riba mi pomoc, kupija sam original fm13 sa cd-om i prilikom instalacije sam se registrira na steam i sve je to ok dok mi nije doslo da upisem cd-key a ja ga nemam, kako doc do njega, sta da radim? dali preko steeama dobijem key ili kako?

Vidi ja kad sam uzeo orginal s Cdom meni je bio kod cim maknem cd tu mi je pisalo znaci ispod CD tako je meni bilo.
Link to comment
Share on other sites

a gleda san nije ni tamo, reci mi kako ti je otprilike izgleda key koliko je brojeva ima, jer iman neke brojeve na onoj prozirnoj podlozi od kutije al tu je jedno 50ak brojeva kojih dili ona zagrada /

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tko zna što se događa sa steamom? Zašto mi ne želi u offline mod prebacit? Na greški piše da na mome kompjuteru nema uopće podataka o steamu i da ga zato ne želi prebaciti. Isti problem ako i onaj gore. Znači mogu igrati jedino ako sam online.

Link to comment
Share on other sites

Probaj da reinstaliras steam. Mislim da je Mikrofonija (Onte) imao isti problem, posalji mu PP pa vidi da li je on rijesio. Ako jeste, bio bi red da se to napise ovdje jer ja stvarno ne znam :D

Link to comment
Share on other sites

Kada pokrenem igru sve je dobro dok ne dodjem do utakmice ,kad krenem da gledam tekmu izbaci me i pise app is alredy running .

FM je ove godine jako los. Imaju mnogo bugova. Kako rijesiti te stvari, ne znam. Najbolje bi bilo da to prijavis SI-u.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nece. Oni su sada eksperimentisali sa ovim novim ME, koji je jako los. Morace ili vratiti onaj sa FM12 pa nam prodati kao ovaj novi ME, ili ce popraviti ovaj sa FM13. U svakom slucaju smatram da ce biti bolji, makar malo bolji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tko zna što se događa sa steamom? Zašto mi ne želi u offline mod prebacit? Na greški piše da na mome kompjuteru nema uopće podataka o steamu i da ga zato ne želi prebaciti. Isti problem ako i onaj gore. Znači mogu igrati jedino ako sam online.

 

Znam šta je problem.. ako ti treba detaljno upustvo cimaj me na pm.. ali problem je do tog što ti je valjda radio u off mode FM 13.. ako si kupio celu igru bez toga da ti je neko radio preko steama u off mode.. onda nema rešenja..

 

Dakle on treba iz svog kompa da ti prebaci jedan fajl iz steam foldera.. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |