Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tehnička pomoć sa Steamom - Football Manager 2013


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ako kupim fm2013 preko nekog steama jel ima razlike nego kad kupim od vas CD ?

Nece biti od nas CD, bice ti isto kod kao i kada kupujes preko Steama. Razlika izmedju nas i Steama? Pa mi smo 15e jeftiniji :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pomaze...

Paralelno s tim problemom je moj sigurnosni sustav (od internet providera) poceo pri dizanju windowsa poceo pitati da li da dozvolim steamu konektiranje s internetom radi internet servisa, nes na tu foru... Mislite li da je tu negdje problem?

Link to comment
Share on other sites

ekipa kupio sam orginal fm preko steama i morao sam ga zbog privatnih stvari izbrisat.. sada kada sam ga ponovo instalirao nemam grbove,slike i ostale stvari šta dolaze sa orginalom.. probao sam kako su mi rekli u s stemu otić na

local files/verify intergity ali nisam ništa dobio ... ajmo pomoć ako tko šta zna

Link to comment
Share on other sites

ekipa kupio sam orginal fm preko steama i morao sam ga zbog privatnih stvari izbrisat.. sada kada sam ga ponovo instalirao nemam grbove,slike i ostale stvari šta dolaze sa orginalom.. probao sam kako su mi rekli u s stemu otić na

local files/verify intergity ali nisam ništa dobio ... ajmo pomoć ako tko šta zna

Cek, vjerovatno si skinuo grbove i slike igraca? Ili ti nema default grbova? Ako je prvi slucaj, onda si vjerovatno izbrisao to sa kompa. Provjeri da li imas te slike u documents/SI/FM13/facepack graphics skins ( ova tri posljednja su folderi). Ako tamo nemas te slike, onda si obrisao ( sem ako nisi zabunom ili namjerno? premjestio da ti default FM13 folder bude na nekom drugom mjestu?). Ukoliko je druga stvar u pitanju, onda kontaktiraj SI ( sports interactive) na njihovom forumu o Football Manageru. Inace, ova prva stvar ti se zna desiti ako si reinstalirao sistem.

Link to comment
Share on other sites

ma kada sam prvi put instalirao nisam ništa dirao bilo je sve u redu , sada sam ga opet instalirao znači i steam i fm i nema ništa :( očito se moram javit si ili stemu :/

Moras mi pomoci da bi ja tebi mogao da pomognem. OK? E sada, odgovori mi na pitanje. Kada odes u documents/SI/FM13 imas li tamo foldere skins, facepack ili graphics ? I ako imas, otvori ih da vidis imas li u njima slika, skinova i slicnog.

Link to comment
Share on other sites

Nema toga tamo... ako se na varam te bi foldere trebao sam napravit ?

igram ja managera već 10 godina i znam kako se to sve skida samo kada sam kupovoa orginal lijepo je pisalo da se sve samo updata da se nemoram ja sam zafrkavat s time...

i kada sam ga prvi put instalirao bili su grbovi i hrvatske 2 lige a kamoli premireshipa...

Link to comment
Share on other sites

Nema toga tamo... ako se na varam te bi foldere trebao sam napravit ?

igram ja managera već 10 godina i znam kako se to sve skida samo kada sam kupovoa orginal lijepo je pisalo da se sve samo updata da se nemoram ja sam zafrkavat s time...

i kada sam ga prvi put instalirao bili su grbovi i hrvatske 2 lige a kamoli premireshipa...

Ne, to je dodatna grafika na koju SI nema pravo ( tacnije nije kupio od klubova, liga, drzava itd). I oni to ne smiju stavljati kao svoj proizvod. To sto si ti procitao da se samo update-a, to je vezano za FM13, tacnije za patcheve i hotfixove, ne za grafiku. Zbog toga i nemas. E ja sada ne znam kako si ti mogao da imas prvi put te slike, vjerovatno si ih izbrisao sa kompa kada si brisao i FM13.

Dakle, moras da skines ponovo grafiku.

Link to comment
Share on other sites

a daj mi reci kako to da imaju španjolski ligu ?? ona je cijela od slika igrača do grbova

Objasnio sam ti i to. Za odredjene lige imaju licencu, smiju postavljati slike, grbove i slicno. Ali za vecinu nemaju. I ajde sto nemaju, nego ne bi bilo ni prakticno ni za nas ni za njih da skidamo FM koji bi bio 'tezak' 15GB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |